Leány Gyermek Országos Bajnokság- 12.forduló

2020.02.09. 15:30 óra- Dunaújváros

DFVE- BVSC- Zugló 7- 4 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-1,1-2,0-0,4-1 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Finta, Hegedűs A., Batizi, Bereczki, Kiss P. 2, Borsos Csere: Péntek, Lanc, Korpás 1, Kalmár, Kovács D. 1, Vindisch, Pál

meszaros-vandaMészáros Vanda: Októberben hazai pályán egy kiélezett csatában egyetlen góllal sikerült nyernünk, így nagyon sokat készültünk a Dunaújváros otthonában rendezett visszavágóra. Tudtuk, hogy bármi megtörténhet, kemény lesz és kiszámíthatatlan. Három negyeden keresztül őrült küzdelem zajlott a medencében, a harmadik negyedben gól sem született és a végére 3-3 állt "csak" az eredményjelző táblán. Majd jött a "káosz", elkezdtünk rengeteget hibázni védekezésben és támadásban sorra rossz döntéseket hoztunk, ezt ellenfelünk ki is használta, így megszerezték majd meg is tartották a vezetést a meccs végéig.

Tudom, hogy a játékosaim megtettek minden tőlük telhetőt! Ezen a meccsen ennyi volt amit ki tudtak hozni magukból, nincs miért szégyenkeznünk! Javítjuk a hibákat, fejlődünk tovább és várjuk a soron következő megmérettetéseket! Semmiképp nem adjuk fel! Hajrá lányok, hajrá BVSC!