Leány Serdülő Országos Bajnokság- 3.forduló

FaceBook

2018.10.14. 14:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Győri VSE 14- 6  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-1,4-3,2-1,7-1 )

BVSC- Zugló: Hajdu- Farkas 1, Alaksza D. 4, Alaksza N. 3, Ringhofer 1, Kovács 1. Csere: Fekete 2, Balaskó, Bódi, Halas 1, Kiss V. 1, Bán

gruber-lauraGruber Laura: Nagyon csalóka a végeredmény, ha az ember csak a gólkülönbséget látja, azt hihetné, sima meccs volt- és annak is kellett volna lennie. De sajnos az elképzelés távolról sem fedi a valóságot, az eredményjelző táblán a 4.negyed elején még 7- 6 állt. Lassan bevett szokássá válik, hogy teljesen dekoncentráltan kezdünk, nem sikerül sem a védekezést, sem pedig a támadások befejezését a gyakoroltak szerint megoldani. Ma másképp melegítettünk, így már a kellő bemelegítés hiányára sem fogható a gyenge kezdés. Valahogy fejben nem koncentrálunk eléggé, vagy túlizguljuk az első perceket, mindenesetre remélem, sikerül majd ezen átlendülni. Ráadásul a mai mérkőzésen a dekoncentráltság három negyeden keresztül tartott, ami viszont már elfogadhatatlan egy olyan meccsen, ahol egy vagy két játékos kikapcsolását kellene megoldani, elől pedig a- remekül kiharcolt - meglévő helyzeteket gólra váltani. A negyedik negyedben végül átlendültünk a nehézségeken és behúztuk a győzelmet, de ha nem változtatunk, mindez nagyon kevés lesz jövő héten az UVSE ellen. Gratulálok a győzelemhez! Hajrá Vasút!