Leány Serdülő Országos Bajnokság- 4. forduló

FaceBook

2017.10.22. 11:15 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Yordo Szentes 12- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,2-1,3-4,4-2 )

BVSC- Zugló: Pintér- Alaksza D., Ősz Varga 3, Petőváry 4, Utassy 1, Bruckner, Faragó 3. Csere: Halas, Alaksza N. 1, Ringhofer, Kovács, Gasparics, Bagyinszki, Farkas

gruber-lauraGruber Laura: Tudtuk, hogy ez a meccs sokkal keményebb lesz, mint az előző három. Úgy érzem, ezt komolyan is vettük: fegyelmezetten kezdtünk, az 1.negyed első felében már 3- 0 àllt az eredményjelzőn. Ezt követően elkezdtünk egyéni megoldásokat keresni, nem tartottuk magunkat a megbeszéltekhez és saját hibáinkból fokozatosan felhoztuk ellenfelünket. A 3.negyedben sikerült megint ellépnünk, de néhány egyéni hibát követően ismét 2 gólra csökkent a különbség. Dicséretes, hogy megint fel tudtunk állni és innen már nem hibáztunk. Mindenképpen kiemelendő Petőváry Luca (4/5) gólerős játéka és Ősz Varga Lilla meggyőző centerjátéka. Gratulálok a győzelemhez! Hajrá Vasút!