Leány Ifjúsági Országos Bajnokság 3.forduló

FaceBook

2017.10.15. 12:30 óra- Eger

ZF- Eger- BVSC- Zugló 8- 10 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,1-2,0-4,4-3 )

BVSC- Zugló: Trifán- Koncz 1, Besszer, Tóth A. 1, Sonkoly, Holub, Keresztes Csere: Krnács, Ősz Varga 1, Petőváry 1, Utassy 3, Király, Faragó 3, Alaksza D.

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Szeretem a 9 pontos vasárnapokat! A mai is ilyen, mert miután gyermek és serdülő csapatunk is könnyedén nyert, a legszorosabbnak várt ifi meccset is behúztuk. Behúztuk, de nagyon nehezen. Nehezen, mert sok hibával játszottunk, kimaradtak a fórjaink, büntetőből sem tudtunk betalálni. Hátul elkerülhető gólokat kaptunk, és máris 1- 4 volt az állás. Ezután összekaptuk magunkat és felzárkóztunk a félidőre. A nagyszünetben védekezést váltottunk, ennek köszönhetően megforditottuk a meccset. Az utolsó negyed ismét kaotikus lett, de volt annyi előnyünk, hogy győztesen fejezhessük be a partit. Értékes siker volt, különösen azért, mert gyengén játszottunk a meccs nagy részében. Hajrá BVSC!