Bronzérmes Ifjúsági Leány Csapatunk!!

2018.06.03. 13:00 óra- Margitsziget, Hajós Alfréd Sportuszoda, fedett

TVSE- BVSC- Zugló 9- 10 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-1,3-3,2-3,4-3 )

BVSC- Zugló: Trifán- Petőváry, Koncz 5, Besszer 2, Utassy 3, Király, Faragó Csere: Krnács, Ősz Varga, Keresztes

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Nagy kérdés volt a meccs előtt, hogyan regenerálódtak a lányok fejben és lesznek- e ma kimagasló egyéni teljesítmények? Nos mindkettőre igen választ adott a meccs. Fegyelmezetten kezdtünk, jól zártunk hátul. Elöl is volt bőven lehetőségünk, de a pontosság ekkor még hiányzott. Viszont szinte hiba nélkül lőttük be a fórjainkat és a félidőig ez elegendő volt a vezetéshez. A 3.negyedben aztán hárommal is mentünk, le is zárhattuk volna a párharcot, de több könnyű gólt engedtünk és újra nyílt lett a meccs. Aztán az utolsó negyedben újra ez zajlott, de csak mi vezettünk és ez döntő volt.

Bővebben...

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság- Elődöntő

2018.06.02. 16:00 óra- Margitsziget, Hajós Alfréd Sportuszoda, fedett

BVSC- Zugló- Yordo Szentes 6- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-3,2-4,1-5,2-1 )

BVSC- Zugló: Trifán- Petőváry 1, Koncz 1, Besszer, Utassy 2, Király, Faragó 2. Csere: Krnács, Ősz Varga, Alaksza N., Bruckner, Gasparics, Keresztes

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: A tavaszi bravúros menetelés közben végig azt éreztem: erőn felül teljesítünk. A mai meccs ezt igazolta. Kb. a 2.negyed közepéig volt esélyünk bármire is, de addig 5(!) nagy helyzetet hagytunk ki és volt amelyikből még gólt is kaptunk. Ezzel annyira kinyílt a meccs, ahonnan nem volt visszaút. A Szentes jobb volt ma minden tekintetben, de a különbségért mi is hibásak vagyunk. Marad a bronzmeccs, regenerálódni kell és még egy utolsó "all in"- t bevinni a medencébe. Hajrá BVSC!

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság 22.forduló

2018.05.20. 12:30 óra- Tatabánya

TVSE- BVSC- Zugló 8- 7 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-1,2-2,1-3,3-1 )

BVSC- Zugló: Trifán- Petőváry, Koncz 1, Besszer 2, Utassy 3, Király 1, Faragó Csere: Alaksza N., Bagyinszki, Keresztes

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Az alapszakasz zárásaként Tatabányán vendégeskedtünk, ahol a szezon egyik leggyengébb játékát nyújtottuk. Ennek vannak érthető okai és még így is kezünkben volt a meccs, de annyit hibáztunk, hogy végül pont nélkül zártunk. A rájátszás miatt persze nem játszottuk ki minden kártyánkat, de így is megvolt a sanszunk a győzelemre. Tanulságnak jó volt, de ennél többet ezzel nem kell foglalkoznunk. A 2.helyen zártuk az alapszakaszt, egy egészen bravúros tavaszi szereplés után, sok- sok nehézségen és váratlan helyzeten túllépve. Jön a play- off, ahol meg kell dolgoznunk újra azért, hogy a céljainkat így is elérjük. Hajrá BVSC!

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság 21.forduló

2018.05.13. 12:15 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- DFVE- Yordo 10- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-1,3-3,2-3,1-1 )

BVSC- Zugló: Trifán- Petőváry 3, Koncz 3, Besszer, Utassy, Király 2, Faragó 2. Csere: Krnács, Ősz Varga, Alaksza N., Bruckner, Keresztes

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Igazából tét nélkül, kicsit az érettségi árnyékában vártuk ezt a mai meccset. Gyakorolni szerettem volna már a rájátszásra készülve, ez nagyjából sikerült is. Küzdelmes, néha túl kemény meccs lett belőle, amelyen végig vezettünk és csak a kihagyott lehetőségeink miatt lett szoros a végeredmény. Amikor kellett, akkor a viszont védekezésünk működött, remek kapusteljesítménnyel megtámogatva azt. A győzelem nem volt kérdéses és örülök, hogy mindhárom korosztályban begyűjtöttük ma is a 3 pontot, így a szezonban mind a 18- at a nagy rivális újvárosiak ellen! Gratulálok mindenkinek ehhez! Hajrá BVSC!!!

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság 20.forduló

2018.04.29. 17:30 óra- Nyéki Imre uszoda, 33m- es

A- HÍD OSC- BVSC- Zugló 4- 14 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-3,2-3,0-4,1-4 )

BVSC- Zugló: Trifán- Petőváry, Koncz, Besszer, Király, Faragó, Keresztes Csere: Ősz Varga, Kovács, Alaksza N., Bruckner, Gasparics, Bagyinszki

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Küzdelmes meccset vártam, az is lett belőle. A számszerű különbséget jelentősen befolyásolta, hogy legalább 8- 10 tiszta helyzetet is elhibáztak a lányok. Ez nyilván kicsit akadozóbbá tette a játékunkat, de a biztos győzelmünk nem volt veszélyben. Ez pedig azért volt fontos, mert így papírforma szerint a 2.helyet szerezhetjük meg az alapszakasz végére. Az összes történést figyelembe véve, ami a téli szünet után érte az ifi csapatunkat, ez nagyon szép teljesítmény lenne. Most jöhet az érettségi- akiket érint- utána pedig két rangadó (Dunaújváros, Tatabánya) ahol már a bajnoki rájátszásra készülhetünk két erős ellenfél ellen, mindenféle nyomás nélkül. A céljainkhoz vezető úton a saját kezünkben van a sorsunk! Gratulálok lányok! Hajrá BVSC!!