Leány Ifjúsági Országos Bajnokság- 12.forduló

2019.02.13. 20:00 óra- Szőnyi út

DFVE- BVSC- Zugló 12- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-0,4-2,2-3,3-3 )

BVSC- Zugló: Hajdu- Ősz Varga 2, Utassy 3, Besszer 1, Bruckner 2, Gasparics 3, Tóth B. Csere: Alaksza N., Alaksza D., Halas, Kiss V., Farkas, Kovács

Gruber LauraGruber Laura: Az ifi meccsen volt némi déja vu érzésem, mintha a serdülő meccs első negyedét láttam volna viszont, csak még lassabban őröltek malmaink. Az erőviszonyok mindenképp az újvárosiak javára billentették a mérleg nyelvét, de ehhez képest is nagyon enerváltan, sok védelmi hibával kezdtünk, így az 1.negyed végén 3- 0 állt a kijelzőn, nem ide... Utána egy kicsit magasabb fokozatba kapcsoltunk, de mivel sok helyzet kimaradt, továbbra is csak futottunk az eredmény után. Pedig határozottan úgy éreztem, hogy visszakapaszkodhatnánk, de ez igen nehéz feladat, ha egymás után hagyjuk ki emberelőnyös helyzeteinket (3/9).

Bővebben...

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság- 13.forduló

2019.02.10. 12:30 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Csongrád VVSE 32- 2Mérkőzés jegyzőkönyve ( 6-0,7-0,9-1,10-1 )

BVSC- Zugló: Hajdu ( Jung )- Ősz Varga 5, Utassy 3, Besszer 2, Bruckner 3, Gasparics 3, Tóth B. 3. Csere: Alaksza N. 3, Alaksza D. 2, Halas 2, Kiss V. 4, Balaskó 1, Kovács 1,

Gruber LauraGruber Laura: Az eredmény önmagáért beszél, mást nagyon nem tudok mondani a meccsről, vízilabdázás szempontjából gyakorlatilag értékelhetetlen találkozót láthattunk. Gratulálok a győzelemhez! Hajrá Vasút!

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság- 11.forduló

2019.02.03. 19:00 óra- Kőér utca

POLO SC- BVSC- Zugló 16- 11 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,5-2,4-1,4-5 )

BVSC- Zugló: Hajdu- Ősz Varga, Utassy 5, Besszer 1, Király, Bruckner, Tóth B. 1. Csere: Alaksza N. 1, Alaksza D. 1, Kiss V. 1, Ringhofer 1, Farkas, Gasparics, Bán

Gruber LauraGruber Laura: Tudtuk, hogy küzdelmes találkozóra számíthatunk és nem ért minket meglepetés. Keretbe foglaltuk a mérkőzést, az 1. és a 4.negyedben remekül helytálltunk, a középső kettőben kissé elvesztünk. A 2- 3.negyedben túl sok hibát követtünk el védekezésben, nem tartottuk magunkat a megbeszéltekhez, elől pedig számos helyzetet elpackáztunk és ez megbosszulta magát. Ennek ellenére- a remekül játszó és 5 gólig jutó Utassy Kata vezérletével- mindvégig keményen küzdöttünk, mindent megpróbáltunk, ez most ennyire volt elég. Hajrá Vasút!

Gruber Laura őszi szezonértékelője 2018.

2018.12.25.

gruber lauraGruber Laura: Tudtuk, hogy nehéz szezon elé nézünk, így nemigen ért bennünket meglepetés. Ennek ellenére volt részünk nagyobb arányú vereségben, mint amivel számoltunk, de nyertünk is jóval könnyedebben, mint várható volt. Két kiemelten fájó, egygólos vereségben is részünk volt, ezekkel kapcsolatban maradt bennem némi csalódottság, de innen szép felállni, a szezon második felében mindent el fogunk követni, hogy kiköszörüljük a csorbát. A hullámzó játék helyett kiegyensúlyozott és megbízható teljesítményeket várok és bízom benne, hogy pihenés után mindenki beletesz mindent az edzésekbe és kihozza magából a maximumot. Hajrá Vasút!

Leány Ifjúsági Országos Bajnokság- 10.forduló

2018.12.09. 12:30 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- ZF- Eger 13- 14 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 5-4,3-2,3-3,2-5 )

BVSC- Zugló: Hajdu- Ősz Varga 2, Utassy 1, Besszer 2, Király 1, Bruckner 4, Tóth B. 1, Csere: Alaksza N., Alaksza D. 2, Kovács, Gasparics

Petrovics MátyásPetrovics Mátyás: Laura serdülő piros lapja miatt be kellett ugranom az ifire ma, amit kb. 20 perccel a meccs előtt tudtam meg. Mire leértem az uszodába kész volt a tervem, de ilyen helyzetben még nem voltam. Ott aztán egy teljesen szétzilált serdülő csapat és egy harcra kész ifi várt. Ezt a kettőt kellett összerakni pillanatok alatt és ez sikerült is. Ez nehezebb feladat volt, mint bármi más ma. A meccs eleje ezért is volt szorosabb. A meccs egyébként végig kifejezetten magas színvonalú volt, amiből sajnos a végjátékban rosszul jöttünk ki. Két tényezőt nem tudtunk megoldani: az ellenfél centerjátékát, illetve amire se készülni nem lehet, se ellenszer nincs: egyszerűen odaadtunk labdákat az ellenfelünk kezébe többször is. Ebből mindig rosszul jöttünk ki hátul.