Leány Gyermek Országos Bajnokság- 9.forduló

FaceBook

2018.12.02. 10:00 óra- Szentes

YORDO Szentes- BVSC- Zugló 8- 9 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,2-2,2-5,1-1 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Fekete, Torkos Tímea 2, Hnatyszyn 3, Varga, Hegedűs D., Gurovits 3 Csere: Batizi, Borsos 1, Hegedűs A.

meszaros-vandaMészáros Vanda: A 9.fordulóban Szentesre utaztunk, egy kiélezett, szoros meccs reményében. Azt kértem a lányoktól, hogy legyenek bátrak és küzdjenek végig! Elég sok hibával kezdtük a mérkőzés első felét, amit ellenfelünk ki is tudott használni, de folyamatosan javuló játékunknak köszönhetően, ott tudtunk maradni a "nyakukon"! Majd jött a harmadik negyed, amiben megjött az emlegetett bátorság és lövőkedv (5 gól), valamint társult hozzá egy jó védekezés, így meg tudtuk fordítani az eredményt! Az utolsó felvonás nagyon kemény csatát hozott, kiállítások, kihagyott lövések itt is- ott is, nem bírt egymással a két csapat (1-1), így megtudtuk tartani az előző negyedben kialakított egy gólos előnyünket! Örülök, hogy többeknek is megjött a várva várt önbizalma pont a mai napon! Büszke vagyok Rátok, óriási csata után, megérdemelten szállhattatok ki győztesen a vízből! Gratulálok a csapat összes tagjának! Így tovább! Hajrá BVSC!