Leány Gyermek Országos Bajnokság- 10.forduló

2018.12.09. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- ZF-Eger 12- 5 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-1,3-1,3-0,2-3 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Fekete 1, Torkos Tímea 5, Hnatyszyn 1, Varga, Hegedűs D., Gurovits 1, Csere: Döbrentey, Bozóki, Borsos 1, Tóth, Olar, Kiss 2, Hegedűs A. 1, Finta.

meszaros-vandaMészáros Vanda: Ritkán kezdjük ilyen jól a mérkőzést, kiemelkedően jó volt a védekezés, elöl pedig rengeteg helyzetet alakítottunk ki, melyekből ugyan nem mindig lett gól, de benne volt a lehetősége (!). Ez a már sokadszor ilyen összeállításban játszó kezdő sort dicséri, örülök neki, hogy egyre összeszokottabbak és ilyen szépen tudnak együtt játszani. A továbbiakban bármelyik cserejátékos is kapott szerepet, fel tudta venni az iramot! Szépen kidolgozott játékunkat folytatva, két lőtt gólon tudtuk tartani ellenfelünket egészen a negyedik negyed közepéig. Az utolsó percekben a kisebbek kaptak több szerepet, nagyon keményen dolgoztak, de apróbb hibák csúsztak be, így ellenfelünk kicsit kozmetikázni tudott az eredményen. Vár ránk idén még egy utolsó mérkőzés, ott is helyt kell állni. Gratulálok a győzelemhez, hajrá BVSC!

Leány Gyermek Országos Bajnokság- 9.forduló

2018.12.02. 10:00 óra- Szentes

YORDO Szentes- BVSC- Zugló 8- 9 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,2-2,2-5,1-1 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Fekete, Torkos Tímea 2, Hnatyszyn 3, Varga, Hegedűs D., Gurovits 3 Csere: Batizi, Borsos 1, Hegedűs A.

meszaros-vandaMészáros Vanda: A 9.fordulóban Szentesre utaztunk, egy kiélezett, szoros meccs reményében. Azt kértem a lányoktól, hogy legyenek bátrak és küzdjenek végig! Elég sok hibával kezdtük a mérkőzés első felét, amit ellenfelünk ki is tudott használni, de folyamatosan javuló játékunknak köszönhetően, ott tudtunk maradni a "nyakukon"! Majd jött a harmadik negyed, amiben megjött az emlegetett bátorság és lövőkedv (5 gól), valamint társult hozzá egy jó védekezés, így meg tudtuk fordítani az eredményt! Az utolsó felvonás nagyon kemény csatát hozott, kiállítások, kihagyott lövések itt is- ott is, nem bírt egymással a két csapat (1-1), így megtudtuk tartani az előző negyedben kialakított egy gólos előnyünket! Örülök, hogy többeknek is megjött a várva várt önbizalma pont a mai napon! Büszke vagyok Rátok, óriási csata után, megérdemelten szállhattatok ki győztesen a vízből! Gratulálok a csapat összes tagjának! Így tovább! Hajrá BVSC!

Leány Gyermek Országos Bajnokság- 8.forduló

2018.11.25. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- RB- Tatabánya 10- 4 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-1,3-1,2-1,3-1 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Döbrentey, Fekete 4, Torkos Tímea, Batizi, Hegedűs D., Gurovits Csere: Hnatyszyn 3, Kiss P. 1, Borsos 1, Tóth, Kovács, Papp, Hegedűs A. 1, Finta

meszaros-vandaMészáros Vanda: Egymást követő harmadik mérkőzésünk volt a mai, amit olyan lendülettel sikerült kezdenünk, ahogy azt szeretném mindig látni! Próbálok már a melegítésnél is olyan feladatokat adni, melyek a meccs szituációira készítenek fel, így már "meccsbe" lehetünk a kezdésnél! (Köszönöm a jó ötletet Czigány Károly!) Az első negyedben sok helyzetet tudtunk teremteni az iramnak köszönhetően, de még sajnos sorra kimaradtak. Ezt követően viszont jöttek a szép megoldások és gólok is. Nagy öröm látni, amikor egy begyakorolt figura tökéletesen kiviteleződik, ez ma egy végigjátszott és gólra váltott emberelőnyös támadásban valósult meg! Ismét játékhoz tudott jutni mind a 15 leányzó, amit fontosnak tartok a csapat előrelépése érdekében! Valamint szeretném kiemelni a 2006- os születésű Papp Zsófi hozzáállását, aki a cserepadon ülve azt mondta nekem -mikor elnézést kértem tőle, hogy kicsit később raktam be mint ahogy szerettem volna-, hogy neki az is megtisztelő, hogy itt lehet! Ezekért a pillanatokért (is) érdemes ezt a szakmát űzni! Gratulálok a győzelemhez! Szép volt lányok! Hajrá BVSC!

Leány Gyermek Országos Bajnokság- 7.forduló

2018.11.18. 10:00 óra- Szeged

SZNVEGY- BVSC- Zugló 4- 11 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-3,1-2,1-3,1-3 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Fekete 4, Torkos Tímea 2, Batizi, Hnatyszyn 1, Varga, Gurovits 1. Csere: Döbrentey 1, Hegedűs D., Borsos, Kovács, Olar, Finta, Bereczki, Bozóki 1.

meszaros-vandaMészáros Vanda: Nagyon jó ütemben kezdtünk és ezt tovább is tudtuk vinni a mérkőzés egészén! Olykor kapkodtunk és apróbb hibákat vétettünk, de az összképet tekintve egy dinamikus, harcos játékot produkáltunk! Betartottuk a megbeszélt taktikai elemeket mind védekezésben és támadásban is!!! A szembejövő emberhátrányos- gyerek korosztályban ritkán látott- kapuba álló védekezést kifejezetten jól reagáltuk le, öt előnyből hármat gólra is tudtunk váltani! Ismét büszkeséggel tölt el, hogy hatan lőtték meg a 11 gólt és a csapat minden egyes tagja egyre inkább ki tudja venni részét a játékból! Gratulálok a győzelemhez, szép volt lányok! Hajrá BVSC!

Leány Gyermek Országos Bajnokság- 6.forduló

2018.11.11. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- FTC 13- 4 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-2,2-0,2-2,5-0 )

BVSC- Zugló: Torkos Tamara- Fekete 3, Torkos Tímea 2, Hnatyszyn, Varga 2, Borsos 1, Hegedűs A. Csere: Döbrentey, Batizi, Finta, Gurovits 1, Tóth,Olar 1, Kiss P., Bozóki 1.

meszaros-vandaMészáros Vanda: Az első negyedben szoros volt a mérkőzés, de ezt magunknak köszönhettük. Fegyelmezetlen volt a védekezésünk, buta hibákat követtünk el, amit kiállítások követtek, így nem tudtunk ellépni! Ez nem minden meccsen fog büntetlenül maradni, ha nem figyelünk oda! Nem engedhetjük meg magunknak, hogy már a meccs elején 3 embernek is két személyi hibája legyen! Fokozatosan rendeztük sorainkat és elkezdett növekedni a különbség a két csapat között! Az utolsó negyedre egészen belelendültünk és 9 gólos győzelmet arattunk! Külön örömet okoz, hogy nyolc leányzó lőtt gólt, ami a csapat erejét mutatja! Le kell vonnunk a tanulságokat és fejlődni tovább! Gratulálok mindenkinek! Hajrá BVSC!