Országos Fiú Serdülő Bajnokság- 10.forduló

FaceBook

2018.12.16. 15:00 óra- Pécs

PSN Zrt. Sportiskola- BVSC- Zugló 14- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,1-4,6-1,4-5 )

BVSC- Zugló: Ambrusz ( Kovács )- Tátrai 1, Juhász 2, Mészáros 1, Dávid 2, Strasser 1, Práczky 2. Csere: Hajdu 1, Ádám, Mohos, Báki, Bandi, Fekete 3.

Czigány KárolyCzigány Károly: Egész jól kezdünk a Pécs ellen is. Védekezés rendben volt. Többnyire megvoltak azok a plusz mozgások, amiket kértem. Kaptunk 2 elkerülhető gólt az első negyed végén, de a félidőben így is vezettünk 7- 4- re. Aztán a harmadik negyedben  kaptunk indokolatlan 4 perces kiállítást, ami felborított mindent. Ennek ellenére egész sokáig álltuk a sarat, de sajnos a támadások végén valahogy mindig hibáztunk és gólt kaptunk. Ahogy kiegészültünk, elkezdtünk iszonyatosan harcolni. Fel is jöttünk egálra, de közben megint volt egy fura ítélet, ahol elvesztettük Dávid Zolit. Utána fegyelmezetlenség miatt Matyit. Még így is volt esélyünk a végén, de ők belőtték, mi pedig elrontottunk  emberelőnyt. Nagyon sajnálom, mert úgy érzem, ma nem érdemeltünk vereséget! Sajnos a hátránnyal nem tudtunk mit kezdeni..