Országos Fiú Serdülő Bajnokság- 3. forduló

FaceBook

2018.10.07. 14:45 óra- Debrecen

Debrecen- BVSC- Zugló 9- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-3,2-5,4-1,2-4 )

BVSC- Zugló: Ambrusz- Juhász, Mészáros 2, Dávid 5, Bandi, Strasser 2, Práczky 3. Csere: Tátrai, Hajdu, Ádám,  Mohos, Báki 1, Fekete

Czigány KárolyCzigány Károly: Előttünk játszott a gyerek csapat elég nehézkes meccset, amibe a fiúk is bele- bele néztek. A megbeszélésen el is hangzott, hogy a kezdésre mi mindenképpen figyeljünk oda jobban! Sajnos nem annyira sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Elég sok helyzete volt a mi hibáinkból a Debrecennek, ennek ellenére mi kerültünk 2- 3 gólos előnybe. Buta kiállítások és rossz passzok mellett azért sikerült pár szép megoldásból gólokat lőni és növelni az előnyüket! A térfélcsere után kicsit meg is zavarodtunk! A hibáinkból gólokat kaptunk és kicsit szorossá tettük a találkozót. A 3.negyed végén kiállították cserével a legjobbjukat, így az utolsó negyed talán kicsit könnyebben meglett. Labdaszerzésekből el tudtunk menni 5 góllal és le tudtuk zárni a meccset! Ehhez a mai győzelemhez azért kellett egy nagy adag szerencse! Küzdöttünk, de nagyon sokat bakiztunk! Van két napunk csiszolni a játékunkon! Szerdán egy nyugodtabb játékot szeretnék majd látni! Gratulálok azért a fiúknak! Hajrá BVSC!