Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság- 17. forduló

FaceBook

2018.02.25. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- UVSE 10- 7  Mérkőzés jegyzőkönyve( 3-1,0-2,3-4,4-0 )

BVSC- Zugló: Mizsei- Mladoniczky, Ágh, Csorba 4, Tanczer 4, Sugár 2, Balaska Csere: Fodor, Szarvas, Batizi, Gyenis

kemeny-kristofKemény Kristóf: Egész héten készültünk az Újpest elleni vasárnapi rangadóra, hiszen mindenféleképpen szerettünk volna visszavágni az őszi vereségért. Ráadásul ez a meccs volt az egyik mérföldköve annak, hogy életben tudjuk e tartani az alapszakasz győzelmi esélyeinket tavasszal. Ennek fényében jól kezdtünk, az első negyed után vezettünk is 3- 1- re. A második periódusban aztán beindult az őrület, még engem is meglepett a mérkőzés paprikás hangulata, pedig sejtettük, hogy nem "lovas pólózni" fogunk a lilákkal. Sajnos ahelyett, hogy a játékra koncentráltunk volna és a helyzeteinket értékesítve akár 3- 4 gólos előnnyel cseréltünk volna térfelet, nem elég, hogy az Újpest fordítani tudott, 2 kezdő játékosunkat is kiállították végleg cserével egyéni fegyelmezetlenségből. Amikor már úgy nézett ki, hogy ez a hajó akár el is úszhat, a meccs végén sikerült kihozni magunkból a maximumot, és hősies védekezés mellett elkezdtük a ránk jellemző gyilkos tempót diktálni, amihez jöttek a fontosabbnál fontosabb  gólok és 5- 7- ről (!!!) óriási fordítást bemutatva 10- 7- re (!!!) húztuk be a vasárnapi "vízi ütközetet"!

A mi Marcink megint megmutatta, hogy téthelyzetben komoly teljesítményre képes, ahogy nagyot játszott a két Tomi is, hiszen mind mezőnyben, mind a gólok számában megmutatták milyen potenciál is van bennük. Külön öröm, hogy az utolsó negyedben Sugi végre (!!!) megmutatta miért is fix tagja ebben a szezonban a felnőtt csapatnak, az I-re a pontot végül ő tette fel. A nem említetteket sem elfelejtve, a csapat összes tagja hősiesen küzdve szívét- lelkét adta a győzelemért, büszke vagyok nagyon a fiúkra, GRATULÁLOK A CSAPATNAK!

Ebből a győzelemből erőt kell merítsünk a folytatáshoz! Megyünk tovább, HAJRÁ BVSC!