Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság- 22. forduló

2018.04.15. 13:30 óra- Eger, Bitskey

ZF- Eger- BVSC- Zugló 6- 10 Mérkőzés jegyzőkönyve( 0-3,2-1,1-2,3-4 )

BVSC- Zugló: Mizsei- Fodor 1, Mladoniczky, Ágh 4, Csorba 1, Tanczer 1, Sugár 2. Csere: Szarvas, Batizi, Haffner, Gyenis, Balaska, Sólyom 1.

kemeny-kristofKemény Kristóf: A tavaszi szezon 3 hetes szünete után látogattunk Egerbe, nagyon kíváncsi voltam, mire leszünk képesek a hosszabb kihagyást követően. Nagyon jól kezdtünk, az első negyedben komoly lélektani előnyre tettünk szert. Utána viszont egy kicsit megtorpantunk, 1- 2 buta hiba után az Eger felzárkózott, de mivel az egész meccsen nagyon fegyelmezetten, határozottan és stabil kapusteljesítménnyel működtünk hátul, igazán soha nem éreztem, hogy utol tudnának érni bennünket. Aztán a végjátékban kijött a két csapat közti különbség, szépen lépésről lépésre őröltük fel a hazaiakat és magabiztosan hoztuk el a 3 pontot.

Bővebben...

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság- 21. forduló

2018.03.25. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Legrand Szentes 14- 5 Mérkőzés jegyzőkönyve( 5-1,2-1,3-1,4-2 )

BVSC- Zugló: Mizsei- Fodor 1, Mladoniczky 3, Ágh 1, Csorba 3, Sugár 1, Balaska 1. Csere: Szarvas, Batizi, Gyémánt, Haffner 1, Gyenis, Sólyom 3.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Nagyon jól kezdtünk a Szentes ellen, az első negyedben gyakorlatilag el is döntöttük a meccset. Utána egy kicsit visszaestünk, de a 3.- 4. periódusban szépen lépésről lépésre tovább tudtuk növelni az előnyünket, így lett a végén közte majdnem 10. Annak külön örültem, hogy végig koncentráltan és fegyelmezetten játszottunk, hiszen az utóbbi időben ez a két jelenség sajnos nem jellemzett minket. Ennek volt köszönhető, hogy azt a 2- 3 új elemet, amit már egy ideje gyakorlunk, képesek voltunk most már tétmeccsen is megvalósítani, nyilván még nem tökéletesen, de kezdetnek nem volt rossz. Talán a ránk jellemző gyilkos tempó lassult be többször, mint kellett volna, bízom benne, hogy amikor majd tényleg igazán szükség lesz rá, akkor végig mellettünk lesz.

Bővebben...

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság- 20. forduló

2018.03.21. 12:00 óra- Szombathely

AVUS- BVSC- Zugló 7- 11Mérkőzés jegyzőkönyve( 0-1,1-4,2-3,4-3 )

BVSC- Zugló: Takács- Fodor 1, Szarvas, Ágh 1, Csorba 2, Sugár 3, Sólyom 1. Csere: Mladoniczky, Batizi, Gyémánt, Haffner 2, Gyenis 2, Balaska 1.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Egyáltalán nem vagyok elégedett a mutatott játékkal. 2 negyeden keresztül még jobban nézett ki a meccs, bár akkor is hibáztunk folyamatosan bizonyos elemekben, viszont a félidőtől teljesen szétestünk, elsősorban fejben. Aminek egyáltalán nem örülök, hogy ugyanazokat a csapatokat, akiket 10 gólokkal vertünk ősszel, azokat tavasszal 5 gólokkal abszolváljuk és az élmezőnybeli vetélytársak továbbra is nálunk jóval nagyobb különbséggel győznek ugyanezek a csapatok ellen, ami némi aggodalomra ad okot. Ameddig hétről hétre jöttek a rangadók, addig sokkal koncentráltabbnak tűnt a társaság, most amikor az építkezés időszaka van úgy érzem kiengedtünk. Bízom benne, hogy a társaság önkritikát tanúsít a mérkőzést követően, és mindenki magába száll, hogy azokat a hibákat, amiket rendszeresen elkövetünk, megtanuljuk nem elkövetni. Röviden, remélem át tudjuk lépni a saját árnyékunkat, mert a ennél több kell a folytatáshoz! A győzelemhez gratulálok a csapatnak! Hajrá BVSC!

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság- 18. forduló

2018.03.03. 12:00 óra- Tüzér utca

Racionet Honvéd- BVSC- Zugló 6- 12 Mérkőzés jegyzőkönyve( 1-3,2-1,1-5,2-3 )

BVSC- Zugló: Mizsei- Fodor 1, Mladoniczky, Ágh 4, Csorba 2, Tanczer 1, Sugár 2. Csere: Szarvas, Batizi 1, Gyémánt, Gyenis, Balaska 1, Haffner

kemeny-kristofKemény Kristóf: Az előző napi ob1/b után vártam a fiúktól, hogy a Honvéd ellen megrázzák magukat és igyekeznek bizonyítani egy jó teljesítménnyel. Ez többé- kevésbé így is volt, hiszen a stabilitásunk továbbra is működött, vagyis a fegyelmezett védekezés mellé nagy iram társult részünkről. Talán 1- 2 góllal kaphattunk volna kevesebbet is, de ez egy ilyen meccsen belefér. Viszont az ellenfél kapuja előtt sokszor porszem került a gépezetbe. Vagy rosszul döntöttünk, vagy rossz passzt adtunk, vagy a befejezéssel voltak problémák, ennyi helyzetből mi bőven 15 gól fölött szoktunk lőni, ami még várat magára. Úgy érzem, hogy csapatszinten jól teljesítettünk, viszont több játékostól a saját képességeik és tudásukhoz mérve jobb teljesítményt várok a jövőben.

Bővebben...

Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság- 17. forduló

2018.02.25. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- UVSE 10- 7  Mérkőzés jegyzőkönyve( 3-1,0-2,3-4,4-0 )

BVSC- Zugló: Mizsei- Mladoniczky, Ágh, Csorba 4, Tanczer 4, Sugár 2, Balaska Csere: Fodor, Szarvas, Batizi, Gyenis

kemeny-kristofKemény Kristóf: Egész héten készültünk az Újpest elleni vasárnapi rangadóra, hiszen mindenféleképpen szerettünk volna visszavágni az őszi vereségért. Ráadásul ez a meccs volt az egyik mérföldköve annak, hogy életben tudjuk e tartani az alapszakasz győzelmi esélyeinket tavasszal. Ennek fényében jól kezdtünk, az első negyed után vezettünk is 3- 1- re. A második periódusban aztán beindult az őrület, még engem is meglepett a mérkőzés paprikás hangulata, pedig sejtettük, hogy nem "lovas pólózni" fogunk a lilákkal. Sajnos ahelyett, hogy a játékra koncentráltunk volna és a helyzeteinket értékesítve akár 3- 4 gólos előnnyel cseréltünk volna térfelet, nem elég, hogy az Újpest fordítani tudott, 2 kezdő játékosunkat is kiállították végleg cserével egyéni fegyelmezetlenségből. Amikor már úgy nézett ki, hogy ez a hajó akár el is úszhat, a meccs végén sikerült kihozni magunkból a maximumot, és hősies védekezés mellett elkezdtük a ránk jellemző gyilkos tempót diktálni, amihez jöttek a fontosabbnál fontosabb  gólok és 5- 7- ről (!!!) óriási fordítást bemutatva 10- 7- re (!!!) húztuk be a vasárnapi "vízi ütközetet"!