Országos Fiú Gyermek Bajnokság- 10.forduló

FaceBook

2018.12.16. 17:30 óra- Pécs

PSN Zrt. Sportiskola- BVSC- Zugló 11- 15Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-6,3-6,2-1,4-2 )

BVSC- Zugló: Kiss ( Koncz )- Kohári 2, Kovács 2, Balogh 6, Mészáros 3, Reményi, Pap Csere: Rajna, Domján 1, Bak, Stiegler, Kedves, Rékási 1.

nagy-sandorNagy Sándor: A 2018- as év utolsó meccsén Pécsre utaztunk. Tudtuk, hogy nem lesz könnyű dolgunk: ellenfelünk jól szerepel idén, valamint a hosszú út után a harmadik meccset játszani a legnehezebb. Mindezek ellenére remekül kezdtük a meccset, a támadásokat hatékonyan fejeztük be, hátul pedig stabilak voltunk. Nyílt az olló, még az ellenfél legjobb játékosát is sikerült kipontozni, a második félidő mégis döcögősebbre sikerült. Ezt csak magunknak köszönhettük, a tiszta, kidolgozott helyzetek sorra kimaradtak, a Pécs pedig vérszemet kapott. Szerencsére a szívünk a helyén volt végig, a fej pedig már fárad mindenkinél, nálam is.

Gratulálok a mai győzelemhez és az őszi teljesítményhez! Köszönöm Derekas Szilárd, Pecz Gábor és Angeli Áron segítségét és kellemes ünnepeket, jó pihenést kívánok mindenkinek! Hajrá BVSC!