Fiú Gyermek Országos Bajnokság- 21. forduló

FaceBook

2018.03.25. 11:15 óra-Szőnyi út

BVSC- Zugló- Legrand Szentes 10- 8  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,2-2,3-1,2-4 )

BVSC- Zugló: Kovács Balázs- Tátrai 2, Keresztes, Mészáros M. 5, Báki, Hajdu 1, Szücs Csere: Hörömpöli, Sliczni Szabó, Mohos 1, Balogh 1, Mészáros B., Rajna, Kovács Bence

sajat/nagy-sandor-ogyerekNagy Sándor: A hétközi forduló után egy rangadó várt ma ránk, a korosztály egyik legjobb centerével érkezett a Szentes, akik végig teljes erőbedobásra késztettek minket. A védekezésünk koncentrált és fegyelmezett volt, az utolsó percekben kaptunk csak egy- két buta gólt. Támadásban maradt bennünk bőven, az 5- 6 gólos győzelem lett volna a reális, de ne szomorkodjunk: ezért is 3 pont jár. Jókor jön egy kis szünet a bajnokságban, kedden Szombathelyre utazunk, jót fog tenni a környezetváltozás, egy nagyon hasznos felkészülési tornán fogunk részt venni. Gratulálok a fúknak a győzelemhez!