Fiú Gyermek Országos Bajnokság- 20. forduló

FaceBook

2018.03.21. 13:30 óra-Szombathely

AVUS- BVSC- Zugló 11- 16 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-5,2-4,3-4,2-3 )

BVSC- Zugló: Kovács Balázs ( Veress )- Hörömpöli, Mohos 2, Mészáros M. 6, Báki, Hajdu 4, Szücs 1. Csere: Tátrai 2, Sliczni Szabó, Bak, Balogh 1, Kovács Bence, Rajna

sajat/nagy-sandor-ogyerekNagy Sándor: Először jártunk az új szombathelyi uszodában, a kezdésünkön ez nem látszott meg: stabilan védekeztünk, támadásban pedig jól használtuk ki az adódó lehetőségeket. 4- 1 volt ide, innentől kezdve meg mintha lekapcsolták volna a világítást, indult a kapkodás az ellenfél kapuja előtt, a saját kihagyott helyzeteinkből kaptuk sorra a gólokat. A harmadik negyedben több lehetőség is volt kinyitni a meccset, de (néha önhibánkon kívül) nem sikerült, az utolsó percekig maximális koncentrációra volt szükség. Érzek némi visszaesést a csapat teljesítményeben, ami várható volt, hiszen szeptember óta sok minden változott. Ezeken azonban túl kell lépnünk- így együtt akik megmaradtunk- és a céljainkra koncentrálni, nem szabad szem elől téveszteni amit elérhetünk! Gratulálok a győzelemhez a fiúknak!