Női OB.I. 4.forduló Hungerit Szentes- BVSC- Zugló Diapolo 6- 11

FaceBook

2019.10.12. 16:00 óra- Szentes

Hungerit Szentes- BVSC- Zugló Diapolo 6- 11Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-2,1-3,1-4,2-2 )

BVSC- Zugló: Doroszlai- Farkas K. 2, Alaksza D., Farkas T. 3, Mihály, Leimeter 5, Gyöngyössy Csere: Utassy, Takács, Király, Kele 1, Alaksza N., Vogt

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: "Minden héten háború", ezt mondtam a szezon előtt. Ezt tartom továbbra is, mert nem nagyon lesz könnyű meccs. Ez sem volt az és ma nem is játszottunk jól az én mércém szerint. De azzal is számolok természetesen, hogy ez teljesen rendben van így. Viszont így nyerni a legértékesebb és annak ellenére, hogy két negyedig nem éreztem biztonságosnak a védekezésünket, mindössze hat gólt kaptunk összesen. És hasonlóan a Szeged meccsünkhöz, csak a 2.negyedre értük el a nekünk ideális tempót, amivel magunkhoz tudtuk ragadni a meccs irányítását is. Az összefüggéseket is látom, ebben is tudunk fejlődni. De azért Szentesen nyerni mindig értékes és a győzelem mértéke is rendben van. Úgyhogy nagy dicséret a lányoknak, 3 pont a zsákban ez a lényeg! Hajrá BVSC!!!