Női OB.I. 2.forduló, BVSC- Zugló Diapolo- Szeged SZTE 20- 8

FaceBook

2018.10.06. 17:30 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló Diapolo- Szeged SZTE 20- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,4-2,8-1,5-2 )

BVSC- Zugló Diapolo: Tóth ( Doroszlai )- Illés, Farkas K. 3, Farkas T. 2, Leimeter 4, Kuna 4, Kele Csere: Hertzka 4, Takács, Besszer, Varga 1, Máté Zs. 2, Király

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: A bajnokság első meccsét a szegediek ellen játszottuk. Számítottam arra, hogy lesz némi izgalom a játékosokban, de az első félidőben ez túlzottá vált és ezért sok hibát vétettünk. Ellenfelünk érthetően lassítani próbálta a játékot, erre számítottunk is, amit sajnos három könnyű gól is elősegített. A félidőre rendeztük a sorokat, amit a 3.negyed eredménye igazol. Ebben a periódusban mindent úgy csináltunk, ahogy az elvárható a csapattól. Erre az időszakra kijött az a fizikális különbség is, amit kalkuláltam. Az utolsó negyed az egész meccs keveréke volt: jó és rossz döntések egyaránt. Türelemmel kell lenni magunk iránt, de ettől függetlenül nyolc kapott gól nem fér bele egy ilyen meccsbe. A győzelemnek örülhetünk, de elégedettek nem lehetünk. Gratulálok a győzelemhez és Király Ritának első felnőtt bajnokijához! Hajrá BVSC!!!!