Női OB.I. Elődöntő 2.forduló, BVSC- Zugló Diapolo- DUE- Maarsk Graphics 9- 8

FaceBook

2018.04.06. 20:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló Diapolo- DUE- Maarsk Graphics 9- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve( 3-2,3-1,0-3,3-2 )

BVSC- Zugló Diapolo: Tóth- Hertzka 5, Farkas T., Leimeter, Kuna 1, Kele, Gyöngyössy Csere: Utassy 1, Farkas K., Takács, Besszer, Varga 2, Máté Zs.

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Először is gratulálok a csapatomnak, mert minden olyan dologból, amit elhibáztunk az első mérkőzésen, azokból tanultunk és javítottunk. Nyilván az elmúlt 48 óra az azzal telt, hogy ez így legyen, illetve minden erény, ami a múlt mérkőzésen erény volt azt megtartottuk. Egyértelműen a szezon legjobb játéka kellett hozzá, hogy a Dunaújvárost végre egyszer megverjük. Az első két negyedben, amíg a vízilabdáról szólt minden, addig azt hiszem, hogy az eredményjelző nem hazudott. Utána ott megakadtunk, amikor a Gyöngyössy Anikó kipontozódott egy mi kiállításunkból kapott kiállítással. Picit eldurvult a meccs ezután, de örülök neki, hogy a meccs végére vissza tudtunk jönni és utána a végén pedig a teljesen jogos fejrúgás utáni 4 perces kiállítást követően értékesítettünk egy büntetőt. A meccs legeredményesebb játékosa Hertzka Orsolya belőtte a döntő fórt, majd hősiesen védekeztünk a legvégéig. Gratulálok a csapatnak, de ez csak egy részsiker. Nyilván hétfőn ebből tanulva meg kell próbálnunk kiharcolni a bravúrt Dunaújvárosban. HAJRÁ BVSC!