Női OB.I. 3.forduló, Tatabánya- BVSC- Zugló Diapolo 2- 15

2018.10.13. 16:00 óra- Tatabánya

Tatabánya- BVSC- Zugló Diapolo 2- 15 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-3,1-4,1-4,0-4 )

BVSC- Zugló Diapolo: Tóth ( Doroszlai )- Illés 2, Farkas T. 2, Leimeter, Kuna 2, Máté Zs., Gyöngyössy 1. Csere: Farkas K. 2, Hertzka, Takács 3, Utassy, Kele 1, Varga 2.

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: A múlt heti, Szeged elleni bajnokin kapott nyolc gól túl sok volt. Ezért ma, Tatabányán ennek minimalizálása volt a feladat. Ezt szinte tökéletesen megoldották a lányok, az egyik kitűzött cél így megvalósult. A támadójátékunkat taktikusan lassították a hazaiak, kicsit lassabban is értünk fel és kezdtünk támadásokat az elején. Ez a második félidőre, a fizikális különbségek miatt javuló tendenciát mutatott, de most lassabbak voltunk, mint a szokásos. Ennek ellenére is volt 35 kapura lövésünk, ezt pozitívnak értékelem, a lövés/gól mutatót viszont nem. De meccsről- meccsre kell javulnunk az új taktikai rendszerünkben. Jövő héten lesz egy mérőpont, hogy hol tartunk mindebben. Hajrá BVSC!!!

Női OB.I. 2.forduló, BVSC- Zugló Diapolo- Szeged SZTE 20- 8

2018.10.06. 17:30 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló Diapolo- Szeged SZTE 20- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,4-2,8-1,5-2 )

BVSC- Zugló Diapolo: Tóth ( Doroszlai )- Illés, Farkas K. 3, Farkas T. 2, Leimeter 4, Kuna 4, Kele Csere: Hertzka 4, Takács, Besszer, Varga 1, Máté Zs. 2, Király

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: A bajnokság első meccsét a szegediek ellen játszottuk. Számítottam arra, hogy lesz némi izgalom a játékosokban, de az első félidőben ez túlzottá vált és ezért sok hibát vétettünk. Ellenfelünk érthetően lassítani próbálta a játékot, erre számítottunk is, amit sajnos három könnyű gól is elősegített. A félidőre rendeztük a sorokat, amit a 3.negyed eredménye igazol. Ebben a periódusban mindent úgy csináltunk, ahogy az elvárható a csapattól. Erre az időszakra kijött az a fizikális különbség is, amit kalkuláltam. Az utolsó negyed az egész meccs keveréke volt: jó és rossz döntések egyaránt. Türelemmel kell lenni magunk iránt, de ettől függetlenül nyolc kapott gól nem fér bele egy ilyen meccsbe. A győzelemnek örülhetünk, de elégedettek nem lehetünk. Gratulálok a győzelemhez és Király Ritának első felnőtt bajnokijához! Hajrá BVSC!!!!

Felkészülési edzőtábor és torna

2018. szeptember

noiob1felkegerPetrovics Mátyás: Az elmúlt két hétben a felkészülésünk abba a szakaszába érkeztünk, ahol már többet kétkapuzunk. A fizikális terhelésből közben nem vettünk vissza, de már sokat foglalkozunk a megújult taktikánk elsajátításával is. Ezek jegyében a múlt héten három napot Egerben töltöttünk, a jelentősen megerősödött hazaiak vendégeként. Nagyon jó edzőmeccseket játszottunk, minden alkalommal más és más volt a fő feladat a játékosaimnak, illetve az összeállításokat is variálhattam bőven. Egy kis csapatépítésre is jutott idő, ami ebben az időszakban szintén nagyon fontos.

Bővebben...

Edzőtáboros beszámoló 2018.

2018.08.12.- 08.17.- Martfű

MartfűPetrovics Mátyás: A felkészülésünk 3.hete Martfűn zajlott. Itt már hagyományosan a legkeményebb munkát végzik a játékosok. Ez most sem volt másképpen: kőkemény kondik, reggeli futóedzések, és persze napi 2x2 óra vízi edzés tette ki a program nagy részét. Ehhez még jött két strandröplabda mérkőzés, amelyek komoly presztízscsatákat hoztak, de volt idő regenerálásra is a hét közepén. Délelőttönként főleg a fizikális edzések zajlottak, délutánonként pedig technikai, taktikai és résztaktikai feladatok végrehajtása volt a feladat. Már kedden este péntek volt a lányok szerint, de a szerdai regeneráció hatására sikerült megújulniuk, így péntekig a maradék energiákat is felhasználhattuk. Mindenki kiválóan dolgozott!

Bővebben...

Petrovics Mátyás évértékelője

2018.05.26.

petrovics-matyas

Petrovics Mátyás csapata a 2017/18- as szezonban a harmadik helyen végzett a női OB/I- es bajnokságban, míg a nemzetközi porondon a legjobb 16 között búcsúzott a küzdelmektől. A vezetőedző értékelte az évet, sőt kitért a következő szezonra is.

Az idei szezon előtt elégedett voltál a kerettel és annak mélységével, összetételével?

Petrovics Mátyás: Abszolút elégedett voltam, ugye azt előre lehetett tudni, hogy kik lesznek azok, akik az előző bajnokság után már nem fognak a rendelkezésemre állni ebben az évben. Azt is tudtam, hogy kiket szeretnék ide hozni. Ebből volt, akit én kerestem meg: Farkas Tamarát és Tóth Esztert. Kuna Szonja és Hertzka Orsolya pedig jelentkeztek hozzánk. Őket is tárt karokkal fogadtam, mert abszolút beleillettek abba az eszmébe, amit képviselünk és tudtam, hogy nagyon motivált embereket kapok velük. De az is fontos volt, hogy tavaly tavasszal el tudtam azt érni, hosszabbítsunk az egész már meglévő kerettel is még egy évre és ennek köszönhetően vágtunk neki az idei bajnokságnak azzal a csapattal, amivel azt gondoltam, hogy eredményesek lehetünk.