noi-ob1-csapat

Női OB.I. 3.forduló BVSC- Zugló Diapolo- Hungerit Szentes 12- 7

2017.10.21. 17:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló Diapolo- Hungerit Szentes 12- 7 Mérkőzés jegyzőkönyve( 6-0,2-2,1-3,3-2 )

BVSC- Zugló Diapolo: Tóth- Hertzka 1, Farkas T. 1, Leimeter 2, Kuna 1, Máté Zs. 2, Gyöngyössy Csere: Utassy 1, Farkas K., Takács 3, Koncz, Kele, Varga 1.

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Az első hazai bajnokink remekül indult. Lendületes és pontos támadások, hibátlan védekezés. Gyakorlatilag az első negyedben eldőlt a meccs. Utána a lendület megmaradt, de a vendégek már jobban védekeztek, így a különbség nem nőtt tovább. Több lett a hiba a játékunkban, ezt elemeznünk kell. Igyekeztem sok cserével frissen tartani a csapatomat, mert fontos, hogy a sorozatterhelésben megoszolhassanak a terhek. Pozitívum például, hogy 8 különböző játékosom szerzett gólt. A másik örömteli tény, hogy 9/7 volt az emberelőnyös mutatónk, bár néhányat már akkor lőttünk be, amikor kiegészült az ellenfelünk, ez mégis a türelmünket dicséri!

Bővebben...

Női OB.I. 2.forduló FTC- BVSC- Zugló Diapolo 6- 8

2017.10.18. 18:00 óra- Népliget

FTC- BVSC- Zugló Diapolo 6- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve( 0-3,3-1,3-2,0-2 )

BVSC- Zugló Diapolo: Doroszlai- Hertzka 2, Farkas T. 3, Leimeter, Kuna 1, Máté Zs. 1, Gyöngyössy Csere: Farkas K., Takács, Koncz, Kele 1, Varga

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: A meccs előtti kávézásnál remek dallal köszöntött születésnapomon a csapatom. Mondtam Nekik: nem vagyok nagy igényű, ajándékként beérem 3 ponttal. Így is kezdtünk, remek védekezéssel, pontos támadásokkal léptünk el az elején. Jól felkészültünk ellenfelünkből, uraltuk a meccset. Aztán egy figyelmetlenségből könnyű gólt kaptunk, ezzel közelebb hoztuk ellenfelünket a félidőre. Utána megint azt történt, amit elterveztünk, de a 3.negyed közepe után elkezdtünk elöl bevállalni olyan dolgokat, amivel elvesztettünk a hátsó stabilitásunkat. Így a záró periódus előtt kezdhettünk előlről mindent. Rendeztük a sorokat, ismét (immár harmadszor) elléptünk és innen már taktikusan játszva, tökéletes védekezéssel hoztuk a meccset.

Bővebben...

Női OB.I. 1.forduló Racionet Honvéd- BVSC- Zugló Diapolo 3- 24

2017.10.14. 15:00 óra- Kőér utca

Racionet Honvéd- BVSC- Zugló Diapolo 3- 24 Mérkőzés jegyzőkönyve( 0-6,1-3,2-7,0-8 )

BVSC- Zugló Diapolo: Doroszlai ( Tóth )- Hertzka 4, Farkas T. 4, Leimeter 2, Kuna 4, Máté Zs. 2, Gyöngyössy 1. Csere: Utassy 3, Farkas K. 1, Takács 1, Besszer 1, Kele 1, Varga

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Ma elkezdődtek a bajnoki küzdelmek. Egy könnyű meccsel, amit szakmailag nehéz értékelni. Egy, a nagy vereséget elkerülni igyekvő ellenfél volt a Honvéd, nekünk ebből kellett a legtöbbet kihozni. Igyekeztünk a számunkra fontos elemekből annyit gyakorolni, amennyit csak tudtunk. Így ma inkább annak örülhetünk jobban, hogy remek 3 csapatépítő napot töltöttünk Martfűn. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez és új játékosainknak a bemutatkozáshoz.

Sikeres női felkészülési torna a bajnokság előtt

petrovics-matyasPetrovics Mátyás: Az elmúlt három napban az UVSE- vel közösen rendezett felkészülési tornánkon szerepeltünk. Elsősorban az új játékosaink bemutatkozása, az alaptaktikáink gyakorlása volt a célunk. A szűkebb, 15- ös keretünk minden játékosát sokat forgatva játszottuk le mindhárom meccsünket. Első tesztnek megfeleltek a találkozók, fizikálisan is komoly igénybevétel volt ez a három nap. Dolgozunk tovább és egy hét múlva már kezdődik a bajnoki idény.

Bővebben...

Új igazolások a BVSC női OB.I. Csapatában!!

igazolasok-2017Petrovics Mátyás: Női felnőtt csapatunk több helyen is átalakul a következő szezonra. 4 játékos is távozik tőlünk: Bolonyai Flóra, Sikter Diána és Pócsi Bianka különböző okok miatt nem folytatja a pályafutását, míg Kisteleki Dóra másik csapatba igazol. Sok sikert kívánunk mindegyiküknek a jövőben! De nem csak távozokról, hanem érkezőkről is beszámolhatok.

Kapus poszton a rutinos, BVSC- ben nevelkedett Tóth Eszterrel erősítünk, akire az utánpótlásunkban, edzőként is fontos feladatok várnak. Továbbá három tehetséges fiatal is nálunk játszik majd a következő években: Kuna Szonja, Farkas Tamara és Hertzka Orsolya, akik óriási motivációval érkeznek a klubunkba. Velük sokat gyorsul majd a csapatom játéka, nagy erősítést jelent leigazolásuk.