Női OB1/B. 4. forduló

FaceBook

2016.02.20.-Szőnyi út

BVSC- Zugló- Bánki Vízisport Egyesület 14- 10 Mérkőzés jegyzőkönyve( 7-1,1-2,3-4,3-3 )

BVSC- Zugló: Doroszlai ( Trifán )- Bérczi, Oravecz 3, Koncz 4, Szabó S., Tamás V. 5, Mészáros 2. Csere: Pap, Zsoldos Rédei, Gruber, Petrovszki, Holub, Bognár

gruber-lauraGruber Laura: Nagyszerűen, harcosan, a taktikai utasításokat messzemenően betartva kezdtük el a mérkőzést, ezt bizonyítja az is, hogy az eredményjelző az 1.negyed után 7- 1- et mutatott. Ebben nagy részt vállalt Tamás Vica, aki ezen a meccsen- helyenként brillírozva- debütált az OBI/b- ben. Ezután kicsit "ráültünk" az eredményre és visszavettünk a lendületből, pontatlanabbul lőttünk és több védekezési hibát is elkövettünk. De ebbe a mai meccsbe szerencsére ez is belefért, a győzelmünk egyetlen pillanatig sem forgott veszélyben. Helyenként még igazi "örömvízilabdának" is örülhettünk, jó volt látni milyen felszabadultan játszott néhány játékos. Gratulálok a győzelemhez!

Hódmezővásárhely- BVSC- Zugló 5- 17 Mérkőzés jegyzőkönyve( 2-6,2-2,0-3,1-6 )

BVSC- Zugló: Doroszlai ( Szabó P. )- Oravecz 5, Koncz 2, Szabó S. 1, Tamás V. 3, Bálint, Utassy 2. Csere: Gáspár, Bene, Zsoldos Rédei, Gruber 2, Holub 2, Király

Gruber Laura: Fej- fej mellett haladva indult a Hódmezővásárhely elleni meccsünk, de az 1.negyed második felében sikerült ellépnünk ellenfelünktől, akik még a 2.negyedben is jól tartották magukat, de végül elfáradtak. Sejtettük, hogy harcos mérkőzés lesz, de arra azért egy másodosztályú meccsen mégsem számíthattunk, ami a vízben zajlott: fejelés, könyöklés, rúgás, harapás, sapkatépés, amelyet a játékvezetés sajnos nemigen akadályozott meg. Örvendetes, hogy ennek ellenére álltuk a sarat és nem hagytuk magunkat és persze annak is örülök, hogy senki sem sérült meg maradandóan, mert ezen a meccsen ez sem volt kizárt. A mérkőzésen Oravecz Rebeka magaslott ki mind támadó-, mind védő játékával. Gratulálok a csapatnak, úgy tűnik, az alapszakaszban bebiztosítottuk magunknak az első helyet!