Férfi OB.I. 5.forduló BVSC- Zugló MKB Euroleasing- ZF- Eger 6 -16

FaceBook

2019.10.05. 17:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló MKB Euroleasing- ZF- Eger 6- 16 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,3-4,1-3,0-6 )

BVSC- Zugló :  Szakonyi ( Györke )- Mladoniczky 1, Kovács, Pásztor 1, Mészáros, Sugár, Szabó Bendegúz Csere: Czigány 1, Balaska, Tanczer, Ágh 1, Létay, Lajkó 2.

szucs-levente-obiSzűcs Levente: 2 negyedig voltunk nagyon jó ellenfelek, ment elől is, hátul is, természetesen voltak hibák, de azt még csak- csak elviselte a csapat. A 3.negyedtől kezdett kinyílni az olló, sajnos a kapuscsere sem tudott új lökést adni hátul. Jöttek azok a gólok, amik kintről úgy tűntek nem is igazán küzdött meg értük az Eger. Mivel látszott, hogy elment a meccs, ma nem a kozmetikázás volt a lényeg, hanem hogy a fiataljaink játszanak és szokják. Szerintem sok tapasztalatot szereztek, amit remélhetőleg majd egy x- es meccsen hasznosítani tudnak később. Gratulálok Balaska Dániel bemutatkozásához és mielőbbi jobbulást kívánunk Csapó Mikinek! Hajrá BVSC!