Férfi OB.I. Rájátszás az 5.helyért 1.forduló MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- Pannergy- MVLC 9- 8

FaceBook

2018.05.12. 17:00 óra- Szőnyi út

MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- Pannergy- MVLC 9- 8  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-1,4-3,0-2,3-2 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány 1, Csapó 1, Török 1, Kovács 1, Pásztor 2, Mészáros 1. Csere: Szabó Bence, Várnai, Létay 2, Ambrus, Sugár, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Úgy kezdtünk az elején, ahogy kértem a fiúktól. Azt tudtuk, hogy nagyon motivált lesz a Miskolc. Látszott rajtuk, ahogy beugrottak a vízbe, hogy nekik ez egy élet- halál mérkőzés. Nyilván idegenben megverni a BVSC- t nem könnyű. Nagyon komoly kulimunkát végeztünk elől, hátul is hajtottunk, óriási szívvel játszottunk, de nem jól. Ennek ellenére döntetlen körül tudtuk tartani a meccset. Az elején meghatározó volt, hogy tudtunk blokkolni és azokat az embereket lövettük, akiket akartunk. Hozzá kell tennem, hogy így is benne volt egy- két olyan gól, amit elkerülhettünk volna. A harmadik negyedben egy picit feljött a Miskolc és azt éreztem, hogy pszichés előnybe is került az ellenfél, de ez végül nem jött ki. Ezen a mérkőzésen egy gól döntött ide vagy oda és szerencsére a mérleg nyelve most felénk billent. Megyünk szerdán Miskolcra és folytatjuk ezt a párharcot. Gratulálok a fiúknak, hajrá BVSC!