Férfi OB.I. Rájátszás 1.forduló MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- Debrecen 10- 4

FaceBook

2018.04.25. 20:00 óra- Szőnyi út

MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- Debrecen 10- 4 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-2,3-1,4-1,2-0 )

BVSC- Zugló: Szakonyi- Czigány, Csapó, Török 1, Kovács, Pásztor 4, Mészáros 1. Csere: Szabó Bence, Várnai, Nagy Álmos Dániel, Ambrus, Sugár 1, Mátyók 3.

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Negatívum, hogy két és fél negyedig azt éreztem, hogy nem úgy teljesít a csapat, ahogyan szokott. Szerencsére az ellenfél még gyengébben játszott. Aztán megpróbáltam mindent, hogy fölrázzam a srácokat és szépen lassan belelendültünk abba a ritmusba, amit tudunk játszani. Megint voltak extra teljesítmények, én kétlem, hogy a mai játékunk elég lesz a következő mérkőzésen a győzelemhez. Tartottam ettől a találkozótól, azért ez mégis csak egy olyan meccs, ahol minket nyomott egy picit a teher, lehet, hogy ezért voltunk egy picit enerváltabbak vagy azért, mert azt hittük, hogy ezt a párharcot valahogy csak behúzzuk, de őszintén megmondom, ezt nem tudom. Én nem szeretnék harmadik mérkőzést játszani, úgyhogy remélem, hogy jövő héten ennél már magasabb fokozatban játszunk az első pillanattól kezdve. HAJRÁ BVSC!