Férfi OB.I. Középszakasz 7.forduló ZF- Eger- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 14- 9

FaceBook

2018.04.14. 18:00 óra- Eger, Bitskey

ZF- Eger- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 14- 9 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 5-1,1-2,3-2,5-3 )

BVSC- Zugló: Szakonyi- Czigány 1, Török 1, Létay 1, Ambrus 1, Pásztor 2, Sugár Csere: Csapó 1, Mátyók 1, Várnai, Kovács, Mészáros 1, Nagy Álmos Dániel

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Közepesen vagyok elégedett a csapat teljesítményével. Volt egy nagyon gyenge eleje, volt egy kifejezetten jó második és harmadik negyed és utána az utolsó negyedben pedig megint kijöttek olyan hibák, amiket megbosszult az Eger. A felkészülési szakasznak a részét képezte ez a meccs. Féltem, hogy esetleg túlzottan is felkészülési mérkőzésnek vesszük és egy ilyen "legyünk túl rajta" találkozó lesz. Örülök neki, hogy azért a fiúk megpróbáltak mindent megtenni a vízben. Fizikálisan szerintem teljesen rendben voltunk, fejben viszont csak a második és harmadik negyedben igazán, úgyhogy így alakulhatott ki ez az öt gólos különbség a két csapat között. HAJRÁ BVSC!