ob1

Férfi OB.I. 1.forduló PVSK- Mecsek Füszért- BVSC- Zugló 10-9

2018.12.06. 19:00 óra- Pécs

PVSK- Mecsek Füszért- BVSC- Zugló 10- 9 Mérkőzés jegyzőkönyve  ( 1-2,3-3,2-3,4-1 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány, Csapó, Várnai 3, Kovács, Pásztor 3, Mészáros Csere: Lajkó, Török, Létay 2, Ambrus, Sugár, Szabó Bendegúz 1

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Sokkal jobb színvonalú mérkőzés volt, mint a hazai meccsünk, az iram is magasfokú volt mind a két oldalon. Mindent megtettünk az első 3 negyedben azért, hogy meglegyen a győzelem. A végén a Pécs fordított, de ezúttal más forgatókönyvvel. Nem volt támadási lehetőségünk, folyamatosan védekezni kellett, amit nem tudtunk megoldani.
Az első 3 negyedben többször lezárhattuk volna a meccset, de egyrészt a Pécs is folyamatosan kapaszkodott, másrészt az a 3-4 helyzet egy ilyen meccsen nem maradhat gól nélkül. Az,hogy egy belelkesült Pécs ellen idegenben nem sikerül pontot szerezni, talán még benne is van a pakliban,mindannyian tudjuk,hogy a hazai mérkőzésünkkel löktük magunkat egy szinte lehetetlen helyzetbe.

Bővebben...

Férfi OB.I. 8.forduló BVSC- Zugló- PVSK 11- 12

2018.12.01. 13:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- PVSK 11- 12 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-3,3-1,3-3,1-5 )

BVSC- Zugló: Szakonyi ( Györke )- Czigány 1, Csapó 2, Várnai, Kovács 1, Pásztor 1, Mészáros Csere: Lajkó, Török 1, Létay 1, Ambrus, Sugár 2, Szabó Bendegúz 2.

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Ebéd időben játszottunk és az volt az érzésem, hogy mind a két csapat bement ebédelni a vízbe. Gyenge iram, gyenge játék, csordogált a meccs, mi elkezdtünk vezetni és tartottuk a 3 gólos különbséget a javunkra. Egyszer sikerült 4 góllal mennünk és ugyan végig kapaszkodott a Pécs, de nem volt bennük átütő erő. Sajnos bennünk sem, ők egyszer csak váltottak, mi nem tudtuk ezt időben érzékelni vagy inkább nem hittük el, hogy ebből akár vereség is lehet és mégis az lett. Óriási csalódás ez a vereség, ismerem magam, borzasztó 4 nap vár rám, nehéz lesz ezt megemészteni, főleg, hogy azóta már videón is visszanéztem, mit műveltünk, főleg az utolsó negyedben. Rengeteg egyéni hiba, butaság, szétesés fejben, de ami a legfájóbb, az a tehetetlenség, így utólag, amikor persze az ember sokkal okosabb.

Bővebben...

Férfi OB.I. 7.forduló BVSC- Zugló- BHSE 8- 8

2018.11.28. 20:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- BHSE 8- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve  ( 1-3,4-2,3-2,0-1 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány, Csapó 1, Várnai 1, Kovács, Pásztor, Mészáros 2. Csere: Lajkó, Török 3, Létay 1, Ambrus, Sugár, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Most aztán igazán meccsben vagyunk és nyakunkon a következő. Ez persze kétélű dolog, emiatt féltem egy kicsit, mert fásultság is lehet belőle és szárnyaló játék is. Egy Honvédot egymás után háromszor megverni szerintem emberes feladat és ugyan ma is benne volt a levegőben, hogy győzünk, de a meccs forgatókönyve alapján reálisnak mondható a döntetlen. Nagyon harcos és motivált volt az ellenfél, ez persze érthető, mi nem voltunk azok az elején. 3- 1 után úgy érzem megérkeztünk és 8- 6- ra vezettünk a 4.negyedben. A Honvéd kihasználta a lehetőségeit, mi nem, így elvesztettünk 2 pontot. A tradíciókhoz méltó összecsapás volt és most akár kesereghetnénk is egy kicsit, de szombaton Pécs tv- s meccs vár ránk, nekünk hazai medencében nyernünk kell. Biztos vagyok benne, hogy ők is a 3 pontért jönnek, nagyon meg kell majd küzdenünk.

Bővebben...

BENU Férfi Magyar Kupa negyeddöntő 1.forduló BHSE- BVSC- Zugló 5- 11

2018.11.17. 19:00 óra- Kőér utca

BHSE- BVSC- Zugló 5- 11 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-4,1-1,2-2,1-4 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány 1, Csapó 2, Várnai 1, Kovács, Pásztor 3, Mészáros 1. Csere: Lajkó 1, Török 2, Létay, Ambrus, Sugár, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: A jelenlegi Magyar Bajnokságban, amely tényleg a világ legerősebb bajnoksága, szinte évről évre ki lehet osztani az első 4 helyet. Nagyon nehéz dolga van egy BVSC szintű csapatnak és nem szeretném, ha ezek elcsépelt szavak és mondatok lennének, de tartjuk magunkat egy koncepcióhoz és mindent megteszünk annak érdekében, hogy bizonyítsuk, hogy amit mi képviselünk, az is lehet eredményes. A sporthoz sok minden kell, nálam tapasztaltabb kollégámtól hallottam, hogy a szerencse 70% a különböző faktorokból a sikerhez vezető úton és bár lehet, hogy ez az arányszám túlzott, de biztos, hogy nekünk a szerencsére is szükségünk volt ahhoz, hogy ez a mai nap így zárulhasson.Hozzá tartozik az igazsághoz vagy az élet igazságához, hogy az eddigi Magyar Kupa sorsolásokat tekintve ebből a szerencséből nekünk nem nagyon jutott, most megkaptuk. Ezzel élni is kell és mi megtettük.

Bővebben...

BENU Férfi Magyar Kupa negyeddöntő 2.forduló BVSC- Zugló- BHSE 8- 7

2018.11.16. 20:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- BHSE 8- 7  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-2,2-2,2-2,1-1 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány 1, Csapó 1, Várnai 1, Kovács, Pásztor 2, Mészáros 1. Csere: Lajkó, Török, Létay 1, Ambrus, Sugár, Szabó Bendegúz 1.

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Minden Honvéd meccsünk nehéz, tudtuk, hogy ez is az lesz, csak ez most egy 8 negyedes mérkőzés. Nagyon sok helyzet maradt ki mindkét oldalon, bízom benne, hogy holnap jobban használjuk ki a lehetőségeket, persze ez nézőpont kérdése, lehet a kapusok extra teljesítményének is betudni a kevés gólt. Nagyon nehéz dolgunk lesz, de egy 4 közé kerülés nem is lehet könnyű. Nagyon szépen köszönjük a szurkolást, jó volt ilyen közönség előtt játszani, remélem holnap is sokan velünk tartotok. Gratulálok a fiúknak! Hajrá BVSC!