Török Béla
Várnai Kristóf

Férfi OB.I. 9.forduló Kaposvári VK- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 7- 13

2017.12.09. 16:00 óra- Kaposvár

Kaposvári VK- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 7- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,3-2,2-3,0-5 )

BVSC- Zugló: Szakonyi- Czigány 1, Török 1, Létay 2, Kovács, Pásztor 4, Mészáros Csere: Csapó, Sugár 1, Várnai 1, Ambrus 1, Szabó Bence 1, Szabó Bendegúz 1.

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Volt a számlánkon, amit jóvá kellett tennünk és úgyis készültünk egész héten. Ha már magunktól elvettük a könnyebb utat a felsőházba, akkor Kaposváron mindenképp nyerni kellett egy 6 pontos meccset. Azért merem ezt kijelenteni, mert itt nem nagyon fognak pontokat szerezni a velünk egy szintű csapatok. A forgatókönyv nem volt meglepő, várt bennünket a kaposvári katlan, egy nagyon kemény, agresszív ellenféllel, amit fizikálisan egy 3 órás út után kell bírni. Nekünk sikerült, de meg is volt bennünk az a tűz, amit egy picit elengedtünk az utóbbi időben.

Bővebben...

Férfi OB.I. 8.forduló MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- Debrecen 10- 11

2017.11.22. 20:00 óra- Szőnyi út

MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- Debrecen 10- 11  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 5-3,1-4,1-3,3-1 )

BVSC- Zugló: Szakonyi ( Györke )- Czigány 1, Sugár 1, Török 1, Létay 3, Kovács, Pásztor 1. Csere: Csapó, Várnai 1, Ambrus 1, Mészáros 1, Szabó Bence, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Nagyon sok minden van a fejemben, nehéz ezt szépen egyszerre megfogalmazni, de igyekszem. Kár szépíteni, a mai elveszített 3 pont óriási csalódás és kudarc, pofon, mindegy, hogy nevezzük, nekem is és a csapatnak is. Nem jellemző ránk, hogy 11 gólt kapunk egy ilyen rangadón, de az sem, hogy 10 lőtt góllal nem nyerünk. Mint ahogy az sem jellemző ránk, hogy ennyi fórt elpuskázunk, de legfőképp az nem, amit a második- harmadik negyedben mutattunk magunkból, az erőnkből és a szívünkből.

Bővebben...

Férfi OB.I. 7.forduló Vasasplaket- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 6- 6

2017.11.18. 18:00 óra- Komjádi

Vasasplaket- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 6- 6 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-1,1-3,2-1,2-1 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány 2, Sugár, Török 1, Létay, Kovács 1, Pásztor Csere: Csapó 1, Várnai 1, Ambrus, Mészáros, Szabó Bence, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Egész héten az volt az érzésem, hogy szét vagyunk esve fejben, ugyan nem lehet panaszom az edzésmunkára, mindenki becsülettel megcsinálta, de ez volt az első rangadó, ami előtt mindenféle külső körülmény miatt szerda este edzettünk először teljes csapatlétszámmal. Fáradság, enerváltság, dekontcentráltság voltak meghatározók. Ezen túllépni az edző feladata, de valahogy bíztam abban, hogy a meccs napján ezen túllendülünk. Nem sikerült, vagyis csak részben, a védekezést magas fokon űztük, de támadásban olyan helyzeteket hagytunk ki, amit máskor megoldunk. Sajnos amilyen a heti forma, olyan a hétvégi is. Nem érdemeltünk győzelmet még úgy sem, hogy egy ilyen kevés gólos mérkőzésen el tudtunk menni a 4.negyedben 2 góllal.

Bővebben...

Férfi OB.I. 6.forduló Szolnoki Dózsa- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 13- 9

2017.10.31. 18:00 óra- Szolnok

Szolnoki Dózsa- MKB Euroleasing- BVSC- Zugló 13- 9  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-1,2-1,6-4,1-3 )

BVSC- Zugló: Györke- Czigány 1, Csapó 2, Török 1, Ambrus 1, Pásztor 1, Mészáros Csere: Sugár 1, Várnai, Nagy Álmos Dániel, Kovács 1, Mátyók 1, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Örülök ennek a mérkőzésnek és nem az eredmény miatt. Tetszett, ahogy felvettük a kesztyűt már az elejétől kezdve, nagyon sok helyzetünk volt, amit nem sikerült gólra váltani, amit egy Szolnok szintű csapat büntet. Aztán jöttek a mi góljaink is és szépen zárkóztunk, az utolsó negyedet még nyerni is tudtuk és bár nem volt esélyünk a győzelemre, egy jó visszaigazolás ez a meccs, hogy egy Szolnokot is meg tudunk szorongatni. Fizikálisan is megterhelő volt, de bírtuk végig erővel, szóval meg kellett küzdenie ezért a győzelemért az ellenfélnek.

Bővebben...

Férfi OB.I. 5.forduló MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- FTC PQS Waterpolo 3- 13

2017.10.28. 17:00 óra- Szőnyi út

MKB Euroleasing- BVSC- Zugló- FTC PQS Waterpolo 3- 13  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-4,3-3,0-3,0-3 )

BVSC- Zugló: Szakonyi- Czigány 1, Török, Létay, Ambrus, Pásztor, Mészáros Csere: Csapó, Sugár 1, Várnai, Kovács 1, Mátyók, Szabó Bendegúz

szucs-levente-obiSzűcs Levente: Ha valaki azt mondja nekünk a bajnokság elején, hogy a Fradi ellen szenvedjük majd el az első vereségünket, akkor nyilván aláírtuk volna, aztán evés közben jön meg az ember étvágya. Nem arra gondolok, hogy egy ilyen erős csapatot a realitás talaján maradva, megverünk, hanem a kedvező sorsolásnak köszönhetően, hétről hétre fejlődve, megnehezítjük a bajnokesélyes dolgát. Elindul a meccs és kezdünk egy 0- 5- tel, nem kell nagyon érteni hozzá, nyilván nem fér bele. Aztán jött egy 2 negyedes periódus, ahol már tetszett, amit láttam és ugyan egy percig sem kellett izgulnia a Fradinak, végig kézben tartották a mérkőzést, a 13 kapott gól belefér. A 3 lőtt az kevés, így lett 10 gól a különbség, jó lett volna egy picit jobban odapörkölni egy ilyen nagy csapatnak, de azért örülök,hogy részünkről egy küzdelmes összecsapás volt.