FaceBook

2018.03.24. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- OSC VSE 10- 11 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-3,3-5,2-1,4-2 )

BVSC- Zugló:  Takács ( Mizsei )- Fodor 1, Mladoniczky 1, Ágh 3, Nagy Álmos Dániel 2, Balaska 2, Sólyom 1. Csere: Szarvas, Batizi, Gyémánt, Haffner

kemeny-kristofKemény Kristóf: Eléggé foghíjas társasággal álltunk ki szombat reggel az OSC ellen, 6 játékosomra nem számíthattam különböző okokból. Ennek ellenére nem gondoltam volna, hogy van lejjebb, sajnos a játékunk színvonala, a hibák száma még engem is meglepett, 3- 8 volt nem ide a térfél cserénél... Onnantól kezdve feljavult a teljesítményünk, segített a kapuscsere is, de a védekezés is sokkal zártabb lett, a fiatalos lendülettel is sok helyzetet kezdtünk el kialakítani, szépen jöttünk föl. Sajnos 2- 3 nagyobb ziccert rosszul fejeztünk be, ezért nem tudtunk a végén kiegyenlíteni. A  3.- 4. negyed biztató volt, de ennyire gyengén nem lehet kezdeni, túl sok gólt ajándékoztunk az első 2 negyedben ellenfelünknek. Amit igazán sajnálok, hogy be tudtuk volna biztosítani a felsőházas pozíciónkat, de szerencsére még így is saját kezünkben van a sorsunk, a Kaposvár elleni szerdai hazai meccset hozni kell, mese nincs! Megyünk tovább, Hajrá BVSC!