Férfi OB.1/B.- 6.forduló

2018.11.10. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Békéscsaba 18- 5  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 6-2,4-1,3-1,5-1 )

BVSC- Zugló: Szász- Szarvas, Mladoniczky 1, Fodor 2, Csorba, Gyenis 6, Balaska 3. Csere: Szőke 1, Farkas 1, Gyémánt 1, Haffner 1, Dávid 1, Sólyom 1.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Az elején jól kezdtünk, ami megadta a mérkőzés alaphangját, utána meg negyedről negyedre növeltük előnyünket, így egy másodpercig sem volt kérdés a magabiztos győzelem, hiszen megvolt a kiegyensúlyozott teljesítmény. Az 5 kapott gól ellenére úgy éreztem, ezt a meccset meg lehetett volna úszni kevesebbel is és elöl is maradt bennünk 2- 3 gólszerzés, ami mutatja, hogy van még a fiúkban potenciál, de ez így most teljesen rendben volt. Gratulálok a csapatnak, Hajrá BVSC!

Férfi OB.1/B.- 5.forduló

2018.10.24. 19:30 óra- Komjádi

Vasas- BVSC- Zugló 10- 11  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-2,2-3,2-1,2-5 )

BVSC- Zugló: Takács- Szőke, Mladoniczky 1, Ágh, Csorba 5, Haffner, Balaska Csere: Szarvas, Batizi, Fodor, Farkas, Gyenis 4, Sólyom 1.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Nagyon jó meccset játszottunk a Vasassal, pont az ilyen meccsek miatt indulunk el a fiatalokkal minden évben az OB1b- ben, hogy rutinosabb játékosok ellen mérjük fel, hol is tartunk. Végig azt éreztem, hogy az iszonyatos küzdés mellett mindig követünk el 1- 1 hibát hátul, amivel el tud lépni a Vasas, vagy 1- 1 kihagyott helyzet miatt nem tudjuk őket utolérni. Végül a fiatalos lendület, kondi és a minden áron győzni akarás a mi javunkra döntötte a meccset, aminek nagyon örülök, hogy ilyen hajrá és küzdeni akarás van a csapatban! Viszont nem lehet erre mindig berendezkedni, a következő feladatunk, hogy ezeket a meccseket is az elejétől kezdve kézben tartva irányítsuk abba a mederbe, ami számunkra kedvező. Összességében erre a teljesítményre lehet építeni a folytatásban, gratulálok a fiúknak a győzelemhez! Hajrá BVSC!

Bővebben...

Férfi OB.1/B.- 1.forduló

2018.09.22. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- A- HÍD OSC Újbuda 17- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 6-1,5-1,4-3,2-3 )

BVSC- Zugló: Takács ( Szász )- Szarvas, Szőke 3, Fodor 2, Csorba, Gyenis 4, Balaska 1. Csere: Mladoniczky 1, Batizi, Farkas 2, Haffner, Tanczer 2, Sólyom 2.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Az első két negyedben nagyon jól játszottunk, a utolsó kettőben kevésbé. Nyilván, ha gyakorlatilag a félidőben eldől a meccs, utána nehezebb megtartani a megfelelő motivációt, a másik oldalról meg ennek az egy órának akkor van teljes mértékben sportértéke, ha közel azonos szinten pörög a csapat a meccs végéig. A szezon elején a legfontosabb, hogy minél hamarabb megszerezzük a formánkat, a játékosok külön- külön, a csapat meg együttesen, hogy mire ténylegesen beindul a szezon, a magabiztossággal már ne kelljen foglalkozni. Bízom benne, holnap a Szeged ellen már végig magas szinten fog tudni pólózni a csapat! Gratulálok a fiúknak, Hajrá BVSC!

Férfi OB.1/B.-Rájátszás, 7.forduló

2018.05.10. 18:30 óra- Margitsziget, Széchy uszoda

KSI SE- BVSC- Zugló 10- 14 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-3,3-3,1-3,2-5 )

BVSC- Zugló: Mizsei ( Takács )- Fodor 2, Mladoniczky 3, Ágh 1, Csorba 2, Tanczer 1, Szabó Bence 2. Csere: Szarvas, Batizi, Haffner, Gyenis 2, Balaska 1, Sólyom

kemeny-kristofKemény Kristóf: Nagyon örültem, hogy végre sikerült megszerezzük első győzelmünket a bajnokság rájátszásában, annak különösen, hogy az eddig veretlen KSI otthonából hoztuk el a 3 pontot, ami eddig idén senkinek sem sikerült. Szombathoz képest elsősorban tudatosságban és fegyelmezettségben tudtunk egy szinttel feljebb lépni, többek között ennek is volt köszönhető a kevesebb kapott gól, ami elengedhetetlen a győzelemhez. Bízom benne, hogy a tegnapi mérkőzésből erőt tudunk meríteni a folytatáshoz és a csapat nem elbízva és jóllakottan, hanem extra lendülettel és sikerre éhesen készül a jövő heti KSI hazai derbire, ahol egy nagyon kiélezett, harcos csatára számítok. Gratulálok a csapatnak! Hajrá BVSC!

Férfi OB.1/B.-Rájátszás, 3.forduló

2018.05.05. 10:00 óra- Szőnyi út, 50m- es sátor

BVSC- Zugló- KSI SE 12- 16 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-3,2-6,3-3,3-4 )

BVSC- Zugló: Mizsei ( Takács )- Fodor 1, Mladoniczky 1, Ágh 1, Csorba 1, Tanczer, Szabó Bence 2. Csere: Szarvas, Gyenis 1, Gyémánt, Farkas, Balaska 1, Sólyom 4.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Jó kis hajtós, nagyon sok gólos meccset játszottunk a KSI- vel szombat délelőtt, ahol a végén sajnos alul maradtunk. Az elején jól kezdtünk, fegyelmezettek és pontosak voltunk, ezért is tudtuk az első negyedben irányítani a mérkőzést, aztán sajnos túlvállaltuk magunkat, csináltunk 2- 3 buta hibát zsinórban és ezeket a KSI könyörtelenül kihasználta és góllal büntette, ami teljesen megzavart minket. A végén megint úgy éreztem, hogy jól játszottunk, többször vissza is jöttünk 2 gólra, de sajnos a meccs közepén túlságosan elengedtük őket, így vált nagyon nehézzé a sorsunk. Biztos vagyok benne, hogy a KSI- t szinte lehetetlen túllőni, magasan a leggólerősebb csapat a mezőnyben, a következő időszakban azon kell dolgozzunk, hogyan kényszerítjük ellenfelünket egy kevés gólos mérkőzésre. Az érettségizőknek a következő időszakra pedig sok sikert kívánok a vizsgákhoz! Hajrá BVSC!