Férfi OB.1/B.- 1.forduló

2018.09.22. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- A- HÍD OSC Újbuda 17- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 6-1,5-1,4-3,2-3 )

BVSC- Zugló: Takács ( Szász )- Szarvas, Szőke 3, Fodor 2, Csorba, Gyenis 4, Balaska 1. Csere: Mladoniczky 1, Batizi, Farkas 2, Haffner, Tanczer 2, Sólyom 2.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Az első két negyedben nagyon jól játszottunk, a utolsó kettőben kevésbé. Nyilván, ha gyakorlatilag a félidőben eldől a meccs, utána nehezebb megtartani a megfelelő motivációt, a másik oldalról meg ennek az egy órának akkor van teljes mértékben sportértéke, ha közel azonos szinten pörög a csapat a meccs végéig. A szezon elején a legfontosabb, hogy minél hamarabb megszerezzük a formánkat, a játékosok külön- külön, a csapat meg együttesen, hogy mire ténylegesen beindul a szezon, a magabiztossággal már ne kelljen foglalkozni. Bízom benne, holnap a Szeged ellen már végig magas szinten fog tudni pólózni a csapat! Gratulálok a fiúknak, Hajrá BVSC!

Férfi OB.1/B.-Rájátszás, 7.forduló

2018.05.10. 18:30 óra- Margitsziget, Széchy uszoda

KSI SE- BVSC- Zugló 10- 14 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-3,3-3,1-3,2-5 )

BVSC- Zugló: Mizsei ( Takács )- Fodor 2, Mladoniczky 3, Ágh 1, Csorba 2, Tanczer 1, Szabó Bence 2. Csere: Szarvas, Batizi, Haffner, Gyenis 2, Balaska 1, Sólyom

kemeny-kristofKemény Kristóf: Nagyon örültem, hogy végre sikerült megszerezzük első győzelmünket a bajnokság rájátszásában, annak különösen, hogy az eddig veretlen KSI otthonából hoztuk el a 3 pontot, ami eddig idén senkinek sem sikerült. Szombathoz képest elsősorban tudatosságban és fegyelmezettségben tudtunk egy szinttel feljebb lépni, többek között ennek is volt köszönhető a kevesebb kapott gól, ami elengedhetetlen a győzelemhez. Bízom benne, hogy a tegnapi mérkőzésből erőt tudunk meríteni a folytatáshoz és a csapat nem elbízva és jóllakottan, hanem extra lendülettel és sikerre éhesen készül a jövő heti KSI hazai derbire, ahol egy nagyon kiélezett, harcos csatára számítok. Gratulálok a csapatnak! Hajrá BVSC!

Férfi OB.1/B.-Rájátszás, 3.forduló

2018.05.05. 10:00 óra- Szőnyi út, 50m- es sátor

BVSC- Zugló- KSI SE 12- 16 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-3,2-6,3-3,3-4 )

BVSC- Zugló: Mizsei ( Takács )- Fodor 1, Mladoniczky 1, Ágh 1, Csorba 1, Tanczer, Szabó Bence 2. Csere: Szarvas, Gyenis 1, Gyémánt, Farkas, Balaska 1, Sólyom 4.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Jó kis hajtós, nagyon sok gólos meccset játszottunk a KSI- vel szombat délelőtt, ahol a végén sajnos alul maradtunk. Az elején jól kezdtünk, fegyelmezettek és pontosak voltunk, ezért is tudtuk az első negyedben irányítani a mérkőzést, aztán sajnos túlvállaltuk magunkat, csináltunk 2- 3 buta hibát zsinórban és ezeket a KSI könyörtelenül kihasználta és góllal büntette, ami teljesen megzavart minket. A végén megint úgy éreztem, hogy jól játszottunk, többször vissza is jöttünk 2 gólra, de sajnos a meccs közepén túlságosan elengedtük őket, így vált nagyon nehézzé a sorsunk. Biztos vagyok benne, hogy a KSI- t szinte lehetetlen túllőni, magasan a leggólerősebb csapat a mezőnyben, a következő időszakban azon kell dolgozzunk, hogyan kényszerítjük ellenfelünket egy kevés gólos mérkőzésre. Az érettségizőknek a következő időszakra pedig sok sikert kívánok a vizsgákhoz! Hajrá BVSC!

Férfi OB.1/B.-Rájátszás, 2.forduló

2018.04.28. 12:00 óra- Debrecen

DVSE- BVSC- Zugló 14- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 5-0,2-4,3-6,4-3 )

BVSC- Zugló: Takács - Fodor, Mladoniczky 3, Ágh, Csorba 1, Tanczer 1, Balaska 2. Csere: Szarvas, Szabó Bence 2, Batizi, Nagy Álmos Dániel 1, Mátyók 1, Sólyom 2, Gyémánt

kemeny-kristofKemény Kristóf: Sajnos már az is megadta a meccs alaphangját, hogy nem érkeztünk meg időben, bár mi meg semmit sem tettünk azért, hogy alkalmazkodjunk fejben a helyzethez. A kezdés teljesen azt mutatta, hogy a buszon maradtunk, semmit nem láttam vissza abból a játékból, amit tud a csapat. A második, harmadik negyed úgy ahogy rendben volt, amikor fegyelmezettek voltunk mindig támadhattunk a felzárkózásért, amelyeket rendre góllal fejeztünk be. Az utolsó negyedet nagyon rosszul kezdtük, ott gyakorlatilag eldőlt a meccs. Bár továbbra is kapaszkodtunk, nem tudtunk kiegyenlíteni, így teljesen igazságosan nyert a Debrecen.

Bővebben...

Férfi OB.1/B.-Rájátszás, 1.forduló

2018.04.14. 17:00 óra- III.kerületi TVE uszoda

YBL WPC- BVSC- Zugló 18- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 5-5,5-3,3-3,5-2 )

BVSC- Zugló:  Mizsei ( Takács) - Fodor 1, Mladoniczky, Ágh 1, Csorba 5, Tanczer 2, Balaska 1. Csere: Szarvas, Batizi, Gyémánt, Gyenis 1, Haffner, Sólyom 2.

kemeny-kristofKemény Kristóf: Nem tudtunk komplett csapattal kiállni különböző okokból, ennek ellenére nem éreztem a meccs előtt esélytelennek magunkat, hiszen ismerem a csapatom, tudom mire képesek a fiúk. Amit támadásban produkáltunk az rendben volt, harcosak voltunk, sok helyzetünk volt, amiket többnyire értékesítettünk is. Hátul viszont eléggé nyitottak voltunk, túl sok teret adtunk az átlövőknek, akik sajnos elég jó formában voltak szombaton, de a kapusaink is túlságosan könnyen megadták magukat. Bízom benne, hogy ennél csak stabilabbak leszünk a folytatásban. Hajrá BVSC!