FaceBook

2019.02.02. 16:00 óra- Kőér utca

Vízilovak- BVSC- Zugló 10- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,3-3,0-5,4-2 )

BVSC- Zugló: Móger- Báki 3, Hajdu 4, Ádám 1, Bandi 1, Fekete 2, Mészáros B. 1. Csere: Szabó, Boldizsár, Sliczni Szabó, Komlósi Geri, Szücs, Ilyés, Balogh 1, Domján

Kuncz LászlóKuncz László: A vártnál nehezebben tudtuk csak legyűrni ellenfelünket ! A 2.negyed végén még mindig csak 6- 6 állt az eredményjelzőn. Ez persze- mint mostanában szinte menetrendszerűen- csak magunknak volt köszönhető! Könnyelmű, elhamarkodott támadások, figyelmetlenségek, elkerülhető kiállítások jellemezték a mérkőzést. A szoros nem ment. A 3.negyedben végre mutattunk valamit és ez el is döntötte a meccset. Bandi Olivér jól védekezett, gólt is lőtt. Mellette még Mészáros Bálint játszott nagyon ügyesen és még "OB.I-es" gólt is lőtt.