Budapesti Serdülő Bajnokság- Rájátszás, 3.forduló

2019.04.06. 11:15 óra- Margitsziget, Hajós 33m- es

BVSC- Zugló- FTC Telekom 11- 7  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-1,4-1,1-4,4-1 )

BVSC- Zugló: Kovács ( Móger )- Mohos 1, Báki 1, Hajdu 1, Strasser 6, Fekete, Práczky 1. Csere:  Sliczni Szabó 1, Komlósi Geri, Bandi, Szücs, Ádám

Kuncz LászlóKuncz László: Az első két negyedben, kisebb hibáktól eltekintve jól működtünk támadásban, védekezésben egyaránt. Aztán jött egy érthetetlen 3.negyedi káosz. 6- 2- es állásnál kaptunk egy fórt, sanszot a 7- 2 -höz , amit egy gyenge lövéssel zártunk és innen produkáltunk egy 0- 4- et. Őrület! Időt kértem és mindenkinek elmondtam a véleményem, no meg változtattam a védekezésben is. Szerencsére fordult a kocka és végül biztosan hoztuk a meccset. Strasser Laci ma ellenállhatatlan volt a maga 6 góljával, Práczky Balázs is jól centerezett a 2.negyedtől. Gyerünk Vasút!

Budapesti Serdülő Bajnokság- Rájátszás, 1.forduló

2019.03.02. 14:15 óra- Nyéki Imre Uszoda, 33m- es

KSI SE- BVSC- Zugló 9- 6 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,3-1,2-1,1-3 )

BVSC- Zugló: Móger- Mohos 1, Báki 1, Hajdu 3, Ádám, Fekete, Práczky Csere: Szücs, Keresztes, Hörömpöli, Sliczni Szabó,  Ilyés, Bandi 1, Mészáros B., Komlósi Geri

Kuncz LászlóKuncz László: Sajnos nem sikerült nyerni, pedig nem is titkon ebben bíztam. Az első gólt még mi lőttük, de aztán ellépett a KSI hárommal. Pedig ennek ellenére elég jól védekeztünk (csak egy nagy hibát követtünk el, amikor az utolsó emberünk is lefordult, a lövés kimaradt és az egyedül fennmaradt ellenfél persze belőtte), több blokk, labdaszerzés és ügyes védés volt. Támadásban viszont pontatlanok voltunk, gyenge helyzetkihasználással ....mert helyzeteink voltak, legalább annyi, mint a KSI- nek, csak ők többször fejezték be jobban, mint mi. A 3. és 4.negyedben kezdtünk magunkra találni, sokszor sikerült lefordulni és azokat jobban befejezni!  Tehát jó kis meccset játszottunk a fejben és magában valamivel jobban bízó ellenfelünkkel egy olyan találkozón, ahol egyébként ismét csak igen gyenge színvonalú játékvezetés történt! A kapuban Móger Gyuri ügyesen, jól védett, Práczky nagyot harcolt, de nem nagyon (és ez hiba elöl) kerestük a labdával és amikor igen, nemigen kapott ítéletet, Fekete is ment, mint mindig, de most nem sikerült, Bákinak voltak jó szerelései, de buta dolgai is, Hajdu passzolásban nem, de lefordulásban jeleskedett! Összességében dicsérhetőek a fiúk, csak elöl az a kis plusz hiányzott! Gyerünk Vasút!

Budapesti Serdülő Bajnokság- 7.forduló

2019.02.02. 16:00 óra- Kőér utca

Vízilovak- BVSC- Zugló 10- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,3-3,0-5,4-2 )

BVSC- Zugló: Móger- Báki 3, Hajdu 4, Ádám 1, Bandi 1, Fekete 2, Mészáros B. 1. Csere: Szabó, Boldizsár, Sliczni Szabó, Komlósi Geri, Szücs, Ilyés, Balogh 1, Domján

Kuncz LászlóKuncz László: A vártnál nehezebben tudtuk csak legyűrni ellenfelünket ! A 2.negyed végén még mindig csak 6- 6 állt az eredményjelzőn. Ez persze- mint mostanában szinte menetrendszerűen- csak magunknak volt köszönhető! Könnyelmű, elhamarkodott támadások, figyelmetlenségek, elkerülhető kiállítások jellemezték a mérkőzést. A szoros nem ment. A 3.negyedben végre mutattunk valamit és ez el is döntötte a meccset. Bandi Olivér jól védekezett, gólt is lőtt. Mellette még Mészáros Bálint játszott nagyon ügyesen és még "OB.I-es" gólt is lőtt.

Budapesti Serdülő Bajnokság- 6.forduló

2019.01.19. 11:00 óra- Tüskecsarnok uszoda

BVSC- Zugló- Vasas SC II. 16- 11 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-3,3-2,4-1,5-5 )

BVSC- Zugló: Móger ( Veress )- Keresztes 2, Mohos, Báki, Hajdu 2, Ádám 3, Fekete 4. Csere: Szabó, Hörömpöli, Sliczni Szabó 1, Ilyés 3, Cserni, Komlósi Geri 1, Szücs

Kuncz LászlóKuncz László: Egy olyan meccsen nyertünk 5- tel, amelyen 5 góllal többet lőhettünk  volna és 5- tel kevesebbet kellett volna kapnunk. Ezekből következően az ellenfelünk sokáig tartani tudta magát. Végül azért hozni tudtuk a meccset, de a vártnál nehezebben. Hullámzó teljesítményeket mutattak a játékosok, akár negyeden belül is, akiknek azért jár a gratuláció a győzelemért!

Kuncz László őszi szezonértékelője 2018.

2018.12.28.

Kuncz LászlóKuncz László: Nehéz 2018- as idényen vagyunk túl! A nyári edzőtáborozástól kezdve az energiám jó részét arra kellett fordítanom, hogy a részben csalódott, részben újonnan érkezett játékosokat rávegyem a munkára. Ez a hozzáállás aztán egész évben folytatódott, több- kevesebb sikerrel sikerült odahatnom. Voltak, akik megértették miről beszélek, mit szeretnék a saját jó érzésük és a BVSC érdekében és voltak, akik ugyan elfogadható mértékben jártak edzésre, de mintha a fogukat húzták volna. Ezt tetézte még a sok- sok különböző mértékű és gyógyulási idejű sérülés, betegség. Így aztán, ugyan elég jól elevickéltünk eddig a bajnokságban- hiszen csak egy vereségünk van-, de ez sokban köszönhető az országos gyermek- és serdülő bajnokságból beugró játékosoknak meg annak, hogy többségük szerencsére a korábbi tanítványom is volt, ezáltal az összeállításnál nagyjából tudtam, mire számíthatok tőlük. Az idény folytatásában- jövőre- továbbra is a hozzáállás és csapategység javítása a cél a már említett saját érdek és a BVSC bajnoki hagyományainak megőrzése érdekében is! Boldog karácsonyt és új évet kívánok minden kedves játékosomnak!