BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 4.forduló

FaceBook

2017.11.04. 12:00 óra- Szőnyi út

Komlpex Pólós Suli SE- BVSC- Zugló 6- 14 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-2,1-4,1-4,1-4 )

BVSC- Zugló: Czeba ( Kovács )- Makai 1, Derekas 1, Dávid 2, Strasser 1, Juhász 1, Tóth K. 2. Csere: Kiss, Agnecz, Nagy, Práczky, Szegi 2, Molnár 4.

nagy-sanyiNagy Sándor: A hozzáállással (késések, bemelegítés, koncentráció) egyáltalán nem voltam megelégedve, értem én, hogy nem a VB- re készülünk, de van egy minimum ami alá nem lehet menni. Az első negyed pont olyan is volt, mint a hozzáállás, ritka gyenge helyzetkihasználás, szellős, figyelmetlen védekezés. A folytatásban már kijött a két csapat közti különbség, a nyolc gólszerző örömteli, sikerült váltani a kezdeti nihilből és lőttünk egy- két szemre is tetszetős gólt. Azt szeretném ha legközelebb az első másodperctől fogva úgy játszanánk, koncentrálnánk ahogyan azt a második negyedtől tettük. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez!