BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 1.forduló

FaceBook

2017.09.23. 14:00 óra- Nyéki Imre uszoda, 33m- es

BVSC- Zugló- FTC 7- 22 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-5,2-3,1-7,1-7 )

BVSC- Zugló: Czeba ( Kovács )- Gyémánt, Agnecz, Gyenis 4, Tanczer 3, Tóth Á., Tóth K. Csere: Kiss, Strasser, Monori, Catapano

2016/nagy-sandorNagy Sándor: Az előjelek nem ígértek túl sok jót, három különböző csapatból szedtem össze a játékosokat, hogy ki tudjunk állni. A helyszínre érkezve derült ki, hogy ebben a hideg esős időben a szabad ég alatt lesz a meccs, az ellenfél pedig az országos csapatával érkező Ferencváros volt. Minden zavaró körülmény ellenére jól tartották magukat a fiúk, két negyedig egyenlő ellenfelei voltunk a Fradinak. A második félidőre sajnos szétestünk, elfáradtunk, és rengeteg gólt kaptunk lefordulásból. Elöl bennünk maradt legalább 4- 5 gól, a végén már a 100%- osra kidolgozott ziccerek is kimaradtak. Nincs ekkora különbség a két csapat között, lesz még alkalom ezt bizonyítani.