BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 5.forduló

2017.11.18. 15:00 óra- Nyéki Imre uszoda, 33m- es

BVSC- Zugló- MVLC 4- 15 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-2,2-6,1-4,1-3 )

BVSC- Zugló: Czeba ( Kovács )- Juhász 2, Agnecz, Derekas, Dudás, Strasser 1, Tóth K. Csere: Szabolcs, Kiss, Monori, Catapano 1.

nagy-sanyiNagy Sándor: Nehéz értékelni ezt a mai meccset, mert ugyan itt nem az eredmény a legfontosabb, mégis nagyon fáj megélni egy ilyen vereséget. A Miskolc évek óta szeretne az országos bajnokság felsőházába kerülni, úgyhogy akár reális is lehetne ez a különbség, de nem az... A legnagyobb probléma az volt, hogy aki lejött ma az uszodába, hogy képviselje a BVSC- t, mind mélyen a tudása alatt játszott, így alakult ki ekkora különbség a két csapat között. Két hét múlva lehet javítani, bizonyítani, hogy ennél többet tudunk.

BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 4.forduló

2017.11.04. 12:00 óra- Szőnyi út

Komlpex Pólós Suli SE- BVSC- Zugló 6- 14 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-2,1-4,1-4,1-4 )

BVSC- Zugló: Czeba ( Kovács )- Makai 1, Derekas 1, Dávid 2, Strasser 1, Juhász 1, Tóth K. 2. Csere: Kiss, Agnecz, Nagy, Práczky, Szegi 2, Molnár 4.

nagy-sanyiNagy Sándor: A hozzáállással (késések, bemelegítés, koncentráció) egyáltalán nem voltam megelégedve, értem én, hogy nem a VB- re készülünk, de van egy minimum ami alá nem lehet menni. Az első negyed pont olyan is volt, mint a hozzáállás, ritka gyenge helyzetkihasználás, szellős, figyelmetlen védekezés. A folytatásban már kijött a két csapat közti különbség, a nyolc gólszerző örömteli, sikerült váltani a kezdeti nihilből és lőttünk egy- két szemre is tetszetős gólt. Azt szeretném ha legközelebb az első másodperctől fogva úgy játszanánk, koncentrálnánk ahogyan azt a második negyedtől tettük. Gratulálok a fiúknak a győzelemhez!

BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 3.forduló

2017.10.21. 12:00 óra- Széchy uszoda

BVSC- Zugló- Új Hullám 15- 0  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-0,6-0,2-0,4-0 )

BVSC- Zugló: Takács ( Kovács )- Haffner 5, Nagy 1, Makai 1, Szegi 1, Gyémánt 2, Tóth K. 1. Csere: Kiss 1, Agnecz, Derekas 3, Dávid

nagy-sanyiNagy Sándor: Gratulálok a győzelemhez és ahhoz hogy megúsztuk kapott gól nélkül!

BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 2.forduló

2017.10.07. 15:30 óra- Kőér utca

Oázis SC- BVSC- Zugló 5- 9  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,1-3,0-1,1-4 )

BVSC- Zugló: Kovács- Farkas 1, Nagy 1, Makai, Haffner 1, Tóth Á. 2, Tóth K. Csere: Práczky 2, Juhász 1, Dávid 1, Strasser, Agnecz

nagy-sanyiNagy Sándor: A mai napon az Oázis volt az ellenfél, tudtam, hogy jobbak vagyunk, de elég nyögve- nyelősre sikerült a meccs. Farkas Boti kérdezte előtte, hogy ez nehéz lesz? Azt válaszoltam neki, hogy ha azzá teszitek akkor igen. Az első negyedben meg is tettünk mindent azért, hogy a folytatásban vért kelljen izzadni, minden buta hibánkból gólt kaptunk. A második negyedben tudtunk váltani, innentől kezdve a védekezésben is odatették magukat a fiúk és sikerült gólra váltani egy- két helyzetet. Lehetett volna sokkal simább is, de összességében gratulálok a győzelemhez!

BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság- 1.forduló

2017.09.23. 14:00 óra- Nyéki Imre uszoda, 33m- es

BVSC- Zugló- FTC 7- 22 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-5,2-3,1-7,1-7 )

BVSC- Zugló: Czeba ( Kovács )- Gyémánt, Agnecz, Gyenis 4, Tanczer 3, Tóth Á., Tóth K. Csere: Kiss, Strasser, Monori, Catapano

2016/nagy-sandorNagy Sándor: Az előjelek nem ígértek túl sok jót, három különböző csapatból szedtem össze a játékosokat, hogy ki tudjunk állni. A helyszínre érkezve derült ki, hogy ebben a hideg esős időben a szabad ég alatt lesz a meccs, az ellenfél pedig az országos csapatával érkező Ferencváros volt. Minden zavaró körülmény ellenére jól tartották magukat a fiúk, két negyedig egyenlő ellenfelei voltunk a Fradinak. A második félidőre sajnos szétestünk, elfáradtunk, és rengeteg gólt kaptunk lefordulásból. Elöl bennünk maradt legalább 4- 5 gól, a végén már a 100%- osra kidolgozott ziccerek is kimaradtak. Nincs ekkora különbség a két csapat között, lesz még alkalom ezt bizonyítani.