Bemutatkozott legfiatalabb Csapatunk Cegléden!

FaceBook

2019. június 8- 9.- Cegléd

2008Czigány Károly: Az első meccsen a KSI ellen kicsit bátrabb játékkal, nyerhettünk is volna.. Kihagytunk 3 büntetőt, amikből mi kaptunk gólt... 6- 2- re kikaptunk. A második mérkőzésen a Pécs ellen játszottunk. Nagyon rosszul és akarat nélkül, simán szenvedtünk vereséget.. 9- 4- re győzött a Pécs. Mindkét meccs nyerhető lett volna. A harmadik mérkőzésen megszereztük az első győzelmünket a Honvéd csapata ellen. Itt már mindenki játszhatott, javíthattunk a játékunkon. Volt azért itt is hiba, de már jobban akartak a fiúk!

Vasárnapra már csak a helyosztó mérkőzésünk maradt. Sokat beszéltünk a fiúkkal az előző napról, hogy min kellene változtatni. Úgy tűnt, hatott a fiúkra, mert az elején gyorsan el tudtunk lépni az UVSE- től. Labdaszerzésekből gyors, szép támadásokat vezetve 3- 0 volt pár perc alatt nekünk! Utána is jól játszva, a félidőben 6- 2- vel fordultunk. Viszont a második fele már elég nehézkes volt. Rengeteg helyzetet hagytunk ki és abból az UVSE felmászott a nyakunkra. Szerencsére a végén lőttünk egyet, amivel megint el tudtunk menni kettővel és onnan már behúztuk ezt az 5.helyezést! Ez a 4 mérkőzés megmutatta, hogy van hova fejlődnünk! Nyáron lesz mit gyakorolni az edzőtáborban! Ezúton is szeretnénk megköszönni a meghívást erre a nagyon erős tornára. Remek szervezés mellett, tökéletes időjárás és jó hangulatú két napot töltöttünk el Cegléden!