Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 6.forduló

FaceBook

2019.05.11. 11.00 óra- Népliget

BVSC- Zugló- Telekom- FTC 10- 6 Mérkőzés jegyzőkönyve( 4-1,2-2,3-1,1-2 )

BVSC- Zugló: Horváth- Balogh 2, Bodóki 1, Doroszlai 3, Tátrai 2, Bakulya 1, Simon 1. Csere: Szőke M., Szabó, Juhász, Ladányi, Kiss

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Megvan! Nem volt egyszerű, de sikerült. Megvédtük bajnoki címünket.  Az eredmény nem tükrözi, hogy mekkora csata volt. Megint sikerült remekül védekezni, ezért  nyertünk. Nagyszerű kapusteljesítmény, remek védőmunka. A Fradi nem tudta megcsinálni a beforgásait, mert jól felkészültünk belőle. Mondtam a fiúknak, hogy 5- 7 gól között kell kapni ahhoz, hogy nyerjünk. Hibátlanul teljesítették! Végtelenül boldog és nagyon büszke vagyok a csapatomra. Mind támadásban, mind védekezésben tökéletesek voltak a fiúk. Ha megnézzük, hogy hány játékos osztozott a gólokon, akkor láthatjuk, hogy mindenki mennyire felszívta magát. Egyedül talán a emberelőnyben és emberhátrányban találtam kifogásolnivalót, de győzelemnél, ami bajnoki címet eredményezett, nem hiszem, hogy ez méltó lenne. Maximális gratuláció mindenkinek! Szuper kis csapat, ja... és BAJNOK!!! Hajrá BVSC!

2019.05.04. 11:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló II.- A- HÍD OSC Újbuda II. 3- 10 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,0-3,1-2,0-2 )

BVSC- Zugló: Pelle- Kósa 1, Imre 2, Fain, Bíró, Akulov, Somogyi Csere: Fülöp, Petlyánszki, Szilágyi, Vadon, Szabó, Endrédi, Pál

Csombor Zoltán: Sajnos nem volt esélyünk, az OSC sokkal jobb volt a mai napon. Tomi az első betlijét nyújtotta. Ha a következő 15 meccs múlva lesz, akkor ez bőven belefér. Az első negyedben Kósa tartotta a reményeinket. A másodikban az ellenfél jól zónázott, így nem kaptunk további előnyöket. Igaz ez nem teljesen szabályos. A harmadikban Kósa fegyelmezetlen volt és kiküldték végleg, teljesen jogosan. Innentől már nem volt sok lehetőségünk. Ráadásul az ellenfél portása 79%- kal védett. Sok rossz, rövid sarkos lövésünk volt. Így nagyon megkönnyítettük a dolgát. Mostantól azért az OSC- nél könnyebb meccsek jönnek. Bízom abban, hogy több babér terem nekünk.