Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 5.forduló

2019.04.18. 10:00 óra- Szőnyi út, 50- es sátor

HUVKSE- BVSC- Zugló 5- 10 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-3,2-2,1-3,1-2 )

BVSC- Zugló: Horváth- Balogh 4, Bodóki, Doroszlai 4, Tátrai 1, Bakulya 1, Simon Csere: Szőke M., Szabó, Juhász, Kiss

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Kínkeserves győzelem, még ha az eredmény nem is ezt tükrözi. Nem tudtuk megismételni a tegnapi teljesítményünket. Valószínű a gyerekek nem tudtak 1 napon belül még egyszer koncentrálni. Rengeteg hiba jellemezte a játékunkat. Erre a meccsre mondtuk annak idején, hogy 3 pont a zsákban, többi pedig a duma. Ez nem ilyen egyszerű, de úgy érzem, a fiúk a 2 napot egybevetve minden dicséretet megérdemelnek! Most tiszta erőből készülés a Fradi elleni döntőre. Hajrá fiúk ! Hajrá BVSC!

Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 3.forduló

2019.04.17. 16:30 óra- Szőnyi út

KSI SE- BVSC- Zugló 6- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve( 2-4,1-3,1-3,2-3 )

BVSC- Zugló: Horváth- Balogh 5, Bodóki, Doroszlai 5, Tátrai 2, Bakulya, Simon B. Csere: Szőke M., Szabó, Juhász 1, Ladányi, Rajna, Kiss, Dobi, Papp

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Nagyszerű játék, sima győzelem az egyik legnagyobb rivális ellen. Sikerült felkészülni az ellenfélből. Nagyon jó volt a védekezésünk, hibátlan kapusteljesítménnyel. Megint kevés gólt kaptunk és ennek örülök a legjobban. Emberhátrányban nyújtottuk a legjobbat. Még a bekkelésen kell javítani. Emberelőnyöket nagyon jól belőttük. Támadásban Botond és Zalán lefoghatatlan volt. Mindenki hozzátette a magáét. Büszke vagyok a csapatomra, mert ez az eredmény önmagáért beszél. Szép volt fiúk! Gratulálok ehhez a szép győzelemhez! Hajrá BVSC!

Bővebben...

Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 4.forduló

2019.04.06. 14:45 óra- Nyéki Imre Uszoda, 33m- es

BVSC- Zugló- A- HÍD OSC Újbuda I. 12- 5 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-0,3-0,5-2,0-3 )

BVSC- Zugló: Horváth- Balogh 4, Bodóki 2, Doroszlai 2, Tátrai 1, Bakulya, Simon 2. Csere: Szőke M., Szabó, Juhász, Rajna J., Kiss B.1, Dobi, Mohos Zs.

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Remek játékkal sima győzelmet arattunk ellenfelünk felett. A harmadik negyed végén, 18 perc játék után kaptuk az első gólt. Ez is volt az első számú feladatunk, hogy minél kevesebb gólon tartsuk ellenfelünket. Ez maximálisan sikerült. Nagyszerűen védekeztünk, amiből azonnal fordultunk. Solt is remekül védett, igaz ilyen védelem mögött azért nem is volt oly nehéz. Elöl voltak még hibák, de kárpótoltak a szebbnél szebb gólok. Gratulálok a fiúknak  ehhez a teljesítményhez!

Bővebben...

Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 2.forduló

2019.03.02. 11:15 óra- Margitsziget, Hajós 33m- es

BVSC- Zugló- Kaposvári VK 16- 1 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 9-0,2-1,5-0,0-0 )

BVSC- Zugló: Horváth ( Györkei )- Balogh 6, Doroszlai 2, Szőke M., Tátrai 6, Bakulya, Simon Csere: Bodóki, Szabó, Juhász 1, Mohos Zs., Rajna J., Papp, Titkó

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Az első forduló alapján érezhető volt, hogy talán a legkönnyebb ellenfelünkkel fogunk játszani. Már a harmadik negyedben lefújták a mérkőzést, amire azért mi sem számoltunk. Köszönhető annak a hozzáállásnak, amit a csapat nyújtott. Nagyon nagy dicséret érte! Mindenki sokat tudott játszani és mindenki maximálisat nyújtott. Nagyszerű megoldásokat és nagy játék kedvet láttam. Csak így tovább! A következő fordulót elhalasztották, így van időnk bőven készülni a nehezebb ellenfeleinkre.

Bővebben...

Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 1.forduló

2019.02.23. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- UVSE  9- 4Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-1,2-0,2-2,4-1 )

BVSC- Zugló: Horváth- Balogh 3, Bodóki 1, Doroszlai 2, Tátrai, Bakulya, Simon Csere: Szőke M. 1, Szabó, Juhász 2, Ladányi, Rajna J., Kiss, Dobi, Mohos

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Egy jó UVSE ellen biztos győzelmet arattunk. A védekezésünk nagyon jó volt, az Újpest nehezen talált fogást rajtunk. Emberhátrányos védekezésünk szinte hibátlan volt, többek között ennek is köszönhetjük a győzelmet. Ellenfelünk nem, vagy alig tudta felhozni a labdát. Ellenben a támadó játékunk hagyott kívánni valót maga után. Rengeteg rossz passzt és rossz megoldást láthattunk elől. Az emberelőnyeinket jó százalékban ki tudtuk használni. Összességében, gratulálok a fiúknak a győzelemhez. Azon dolgozunk még, hogy támadásaink is zökkenőmentesen menjenek a jövőben.