Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság- Rájátszás, 4.forduló

2019.04.13. 13:30 óra- Népliget

BVSC- Zugló- UVSE 7- 13Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,1-5,2-2,2-3 )

BVSC- Zugló: Szabó- Balogh 3, Doroszlai 1, Füzesi 1, Takács, Kedves 2, Szentesi Csere: Kovencz, Bodóki, Tátrai, Szőke B.

Pecz GáborPecz Gábor: Ez nem a mi napunk volt sajnos. Kezdeti nehézségek után még tudtunk egyenlíteni, utána meg saját magunkat taszítottuk a mélybe. A védekezésünk elég gyengén működött, ezáltal a kapusteljesítmény is az elvárható alatt teljesített. Húzóembereink sem hozták azt, amit tudnak. Így sajnos nehéz rangadót nyerni. Ettől függetlenül ilyen van, hogy nem megy semmi, csak ez soha nem jön jókor. Az sem segített minket, hogy nagyon rég játszottunk ebben a bajnokságban. A következő  megmérettetés nincs olyan távol, ezért gőzerővel készülünk tovább. Hajrá BVSC!

Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság- Rájátszás, 2.forduló

2019.03.14. 16:30 óra- Szőnyi út

KSI SE- BVSC- Zugló 9- 13Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,3-4,1-5,3-1 )

BVSC- Zugló: Szabó (Koncz )- Balogh 2, Doroszlai 1, Füzesi 1, Takács 4, Kedves 3, Szentesi 1. Csere: Kovencz, Bakulya, Bodóki, Tátrai, Szőke B., Simon 1, Szőke M.

Pecz GáborPecz Gábor: Megfelelő iramban kezdtük a meccset. Ettől függetlenül döcögött a gépezet, sőt mi több, volt egy kis megtorpanás. Ezt gyorsan helyre tudtuk állítani és onnantól kezdve kezünkbe vettük az irányítást és biztos győzelem lett a vége. Az első meccsünkön döntetlen született, amit igazából csak magunknak köszönhettünk. Ezért most munkálkodott mindenkiben egy kis bizonyítási vágy. Több jó egyéni teljesítményt láthattunk, amik hiányában nehéz rangadót nyerni- Kedves Benedek, Takács Ferenc, Szabó Gergő. Ma csapat szinten is jól muzsikáltunk, ezért  gratulálok a srácoknak. Hajrá BVSC!!

Dél- keleti Gyermek II. Bajnokság- 3.forduló

2019.03.09.- Szentes

BVSC- Zugló- Szentes 11- 8 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-3,1-1,3-1,4-3 )

BVSC- Zugló: Szabó ( Koncz )- Balogh 3, Doroszlai 1, Füzesi 1, Takács 1, Kedves 3, Szentesi Csere: Kovencz, Baklya, Bodóki, Tátrai, Szőke B. 1, Simon 1, Pulai

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: A Vidék bajnokság következő fordulója Szentesen volt és az első meccset a házigazdák ellen vívtuk. Nehezen indult a mérkőzés, fej- fej mellett haladtunk. A harmadik negyedtől azután elléptünk ellenfelünktől és végül sima győzelem lett belőle.  Csak az emberelőny kihasználásával lehettünk elégedettek az eredményen kívül. Négy gólt lőttünk magunknak azzal, hogy a fehér sapka helyett kék sapkában játszónak passzoltuk a labdát a kapunk előtt.

Bővebben...

Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság- Rájátszás, 1.forduló

2019.02.16. 13:45 óra- III.kerületi TVE uszoda

BVSC- Zugló- PanneErgy MVLC Miskolc 12- 7 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-2,4-2,7-1,0-2 )

BVSC- Zugló: Koncz ( Horváth )- Balogh 1, Szőke B, Füzesi 4, Takács 1, Kedves 3, Szentesi 1. Csere: Kovencz, Szőke M., Bakulya 2, Bodóki, Simon, Pulai

Pecz GáborPecz Gábor: A kezdést nagyban meghatározta, hogy 15 perccel a meccs előtt mehetett be a két csapat az uszodába és egyben a vízbe is. A  kezdés mi részünkről sikerült rosszabbul. A bemelegítő negyed után a következő  jobbra sikeredett, aztán a 3.negyedben tudtunk robbantani és eldöntöttük  a meccset. Nagyon jó iramot diktáltunk, viszont az utolsó negyedben tudat alatt kicsit lezserebek voltunk a befejezéseknél. Az első feladatot teljesítettük, amihez gratulálok! Hajrá BVSC!

Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság- 7.forduló

2019.01.12. 16:00 óra- Cegléd

Ceglédi VSE- BVSC- Zugló 7- 10Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,1-3,2-2,2-2 )

BVSC- Zugló: Koncz- Balogh 2, Doroszlai 1, Füzesi, Takács 2, Kedves 4, Szentesi Csere: Bakulya, Tátrai 1, Szőke B., Simon

Pecz GáborPecz Gábor: Számoltunk azzal, hogy nehéz meccs lesz. Több dolog volt, ami döcögőssé tette ezt a találkozót. Emberhátrányos védekezésünk jól működött. Javarészben jól használtuk ki a helyzeteinket. Sebességben nyilván ez még kevés, amit produkáltunk, de nem is most kell a dinamikánknak a csúcson lenni. Kezdeti stádiumhoz képest elégedett vagyok. Dolgozunk (alapozunk) tovább. Gratulálok a győzelemhez!