Budapesti Leány 2005 Bajnokság- 2.forduló

2018.10.13. 11:30 óra- Szőnyi út

Oázis SC Leány 2005- BVSC- Zugló 0- 17 Mérkőzés jegyzőkönyve( 0-2,0-4,0-5,0-6 )

BVSC- Zugló: Torkos- Bozóki 2, Finta 3, Batizi 3, Korpás 1, Pál 2, Papp Csere: Hegedűs 1, Bereczki, Kiss P. 2, Borsos 2, Kovács 1.

Tóth EszterTóth Eszter: A késések miatt nem lehetek maradéktalanul elégedett a mai nappal. Ezen a hozzáálláson mindenkinek változtatnia kell. Viszont, amit a lányok a vízben csináltak ma, az abszolút büszkeséggel tölt el. A mérkőzés első pár perce még döcögött, de utána sikerült megtalálnunk egy olyan ritmust, amivel az ellenfél nem tudta tartani a lépést. Örülök, hogy két alapjátékot tudtunk variálni 1 meccsen belül, ez a továbbiakban nagy hasznunkra válhat. Illetve, hogy az edzéseken gyakorolt elemeket bátran elő mertük venni mérkőzés körülmények között is. Gratulálok még egyszer a lányoknak! Hajrá BVSC!

Budapesti Leány 2005 Bajnokság- 1.forduló

2018.09.23. 17:30 óra- Hajós Alfréd Sportuszoda, Hajós 33m- es

BVSC- Zugló- Oxigén Úszó- és Sportsuli 17- 0 Mérkőzés jegyzőkönyve( 2-0,4-0,7-0,4-0 )

BVSC- Zugló: Torkos- Bozóki 1, Batizi 4, Bereczki 2, Kiss P. 3, Borsos, Pál 3. Csere: Finta 2, Hegedűs 2, Vindisch, Korpás, Kovács, Papp

Tóth EszterTóth Eszter: Örülök, hogy győztes mérkőzéssel tudtuk elkezdeni a bajnoki menetelést. Azt kértem a lányoktól, hogy az utóbbi pár hétben tanultakat alkalmazva játszanak. Sajnos a meccs elején ez nem igazán jött össze, de ezt betudom annak, hogy ez volt a szezon első megmérettetése. A 2.negyedtől egyre jobban tetszett a játék képe, ami az eredményen is látszódott. Fokozatosan növeltük a lőtt gólok számát, de még így is maradt nagyon sok kihasználatlan helyzet. Végül lehoztuk kapott gól nélkül a meccset, amiért a védekezést és a kapusteljesítményt is dicséret illeti. Csak így tovább! Gratulálok a lányoknak! Hajrá BVSC!