Szivós István Gyermek 2004 Bajnokság- 16.forduló

2019.04.06. 12:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- KSI SE 6- 9 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-2,0-1,2-3,1-3 )

BVSC- Zugló: Kiss- Kohári, Balogh 1, Domján 1, Mészáros 2, Reményi, Pap Csere: Kovács, Rajna 1, Gálik, Stiegler, Rékási 1

Nagy SándorNagy Sándor: Úgy hozta a sors, hogy 24 órán belül kétszer is megmérkőzünk az aktuális listavezetővel, a KSI csapatával. A legtöbbször nem ilyen összeállításban játszanak a fiúk, de ma több fronton is helyt kell állni, így az összes hadra fogható játékosra szükségünk volt. Sokáig fej- fej mellett haladt a két csapat, rangadó hangulat viszont nem volt, mintha mind a két fél már egy kicsit holnapra készült volna. A negyedik negyedben akadozott a támadójáték és egy- egy védelmi megingást kihasználva behúzta a meccset ellenfelünk. Összességében elégedett vagyok, holnap folytatása következik! Hajrá BVSC!

Szivós István Gyermek 2004 Bajnokság- 15.forduló

2019.03.23. 12:30 óra- Szőnyi út, 50m- es sátor

FTC- BVSC- Zugló 6- 9  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-0,3-3,0-5,2-1 )

BVSC- Zugló: Kiss- Kovács 3, Domján 1, Kolhári, Reményi, Bak 1, Rékási 1. Csere: Gálik, Füzesi, Stiegler 1, Pap 2, Kovencz, Takács

pecz-gaborPecz Gábor: Rengeteg lehetőség maradt az első két negyedben, aztán igazán a 3.negyedben tört meg az átok. A védekezés jól működött. Elégedett voltam a csapattal. Gratulálok a győzelemhez!

Szivós István Gyermek 2004 Bajnokság- 14.forduló

2019.03.20. 16:30 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Vízilovak 12- 4 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 5-1,1-0,2-2,4-1 )

BVSC- Zugló: Kiss- Luib 1, Rajna 2, Balogh 2, Reményi 2,  Stiegler, Pap 1. Csere: Kovács 1, Gálik, Kohári 2, Bak 1, Derekas, Rékási

Nagy SándorNagy Sándor: A mai egy elhalasztott meccs volt, amelyen kivételesen én ültem a padon. A terv az volt, hogy a mérkőzés illeszkedik a heti programba mint egy edzőmeccs, ahol mindenki koncentrál és kiadja magából az aznapi maximumot. Én szeretném azt hinni, hogy nem ennyi volt ma bennünk, mert akkor a szezon vége felé közeledve nagy bajban leszünk. Tegnap visszakaptunk valamit az élettől, amire nem ezt a reakciót, nem ezt a teljesítményt vártam. Sajnos nagyítóval kell keresni a pozitívumokat, a nyolc gólszerző mondjuk ebbe a kategóriába tartozik. Gyorsan felejtsük el ezt a mait, sok feladat vár még ránk!

Szivós István Gyermek 2004 Bajnokság- 13.forduló

2019.03.02. 13:00 óra- Margitsziget, Széchy Tamás Uszoda

Oázis SC- BVSC- Zugló 1- 23 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-5,0-6,0-6,1-6 )

BVSC- Zugló: Szabó- Luib 2, Derekas 1, Rékási 6, Gálik 1, Stiegler 4, Pap 1. Csere: Kovencz 1, Füzesi 3, Szőke B. 3, Szentesi 1.

pecz-gaborPecz Gábor: Nagyon közepes meccset játszottunk. Pontos befejezések java részben. mindenki szerzett gólt- gólokat. Könnyed győzelem lett a vége. Ezzel számoltunk, hogy ez lesz, ennek ellenére alázattal tette mindenki a dolgát.

Szivós István Gyermek 2004 Bajnokság- 12.forduló

2019.02.23. 13:45 óra- Kőér utca

BVSC- Zugló- A- HID Újbuda OSC II. 17- 4  Mérkőzés jegyzőkönyve ( 3-1,4-1,5-1,5-1 )

BVSC- Zugló: Szabó- Kovács 4, Rajna 3, Kohári 2, Domján 1, Bak, Stiegler 1. Csere: Luib 1, Füzesi 3, Takács 1, Gálik 1, Szentesi

pecz-gaborPecz Gábor: Sajnáljuk, hogy nem olyan hangvételű meccs kerekedett ki, amilyenre számítottam. A produktum, amivel előhozakodott a csapat, részben jó volt. Azért most is volt pontatlanság a befejezéseknél. A következő meccsen lehet újra gyakorolni. A védekezéssel nem volt probléma. Gratulálok a győzelemhez!