Szivós István 2002 Bajnokság- Rájátszás 4.forduló

FaceBook

2017.03.18.- Margitsziget, Széchy

Komplex Póló- BVSC- Zugló 4- 6 Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-0,2-2,1-2,1-2 )

BVSC- Póló: Firisz ( Ambrusz )- Szabó 1, Mladoniczky, Hajzer, Fekete 3, Dudás, Agócs Csere: Berényi, Algács, Túróczi, Fejes 2.

nagy-sandorNagy Sándor: Sikerült olyan nehézzé tenni magunknak ezt a meccset, amennyire csak lehetséges volt. Az első negyedben 4- 5 100%- os ziccer maradt ki, amit sikerült megfejelni egy négyperces kiállítással a második negyedben. Ez már egy kicsit felpaprikázta a fiúkat, és óriási erőket mozgósítva döntetlenre hozták ki az emberhátrányos időszakot. A helyzetkihasználás egész meccsen gyatra maradt, így nem sikerült megnyugtató előnyt kiharcolni, egyedül a védekezést és a kapusokat tudom kiemelni. Idegölő, feszült meccs volt, pedig minimum 10 gól különbség van a két csapat között. A győzelemhez gratulálok a fiúknak!