Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság - 6. Forduló

FTC Uszoda - Népliget 2020. november 21. 12:30

BVSC-Zugló - KSI SE 13-10 (7-1, 0-3, 2-4, 4-2)

Németh Ádám: Nagyon magabiztosan kezdtük a mérkőzést és láttam az elmúlt hetek munkáját a csapatjáték kibontakozásában is. Az első̋ negyedben, Németh Ádámegy az egy elleni játék kezdett átalakulni csapatjátékká mind a védelem mind a támadás szemszögéből. Ez annyira látszott, hogy 7-1 re vezettünk az első negyed után. A túlzott fölény innentől kezdve nagy könnyelműséget és rengeteg védekezésbeli és lassú vagy alig effektív támadó játékot okozott. Amiért nagyon büszke vagyok a gyerekekre, hogy szívvel lélekkel dolgoztak a harmadik negyedtől, hogy ezeket a hibákat orvosolják és magabiztosan megnyerjék a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!! Hajrá BVSC!!

Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság 5. forduló

Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. - BVSC-Zugló 1-16 (0-7, 1-6, 0-3, 0-0)

Németh Ádám: Ceglédre utaztunk a csapattal, hogy a következő 3 pontot hazahozzuk a Szőnyi útra. A mérkőzés jól indult és hamar tudtára adtuk az
Németh Ádám kártya ellenfelünk számára,hogy győzni jöttünk. A meccsen fegyelmezetten védekeztek a srácok és a támadásokat is egyre gyorsabban fejezték be, de mindig van előrébb és mindig van magasabb szint. Külön örültem, hogy azok a játékosok is kaphattak sok játék lehetőséget akik a nagyobb csapatok ellen kevesebb időt tölthetnek a vízben. Egy kapott góllal hoztuk le a mérkőzést melyet egy rutintalanságból fakadó lefordulásból kaptunk. Dolgozunk tovább a srácokkal! Hajrá BVSC!!

Kőnigh György Gyermek 2009 Bajnokság- 4.forduló

2020.10.29. 11:00 óra- Margitsziget, Széchy Tamás uszoda

BVSC- Zugló- FTC 11- 6Mérkőzés jegyzőkönyve ( 4-1,2-0,3-3,2-2 )

BVSC- Zugló: Ujfalusi ( Markó )- Palov, Droppa 1, Ladányi, Bakulya 3, Stodulka 6, Nagy Csere: Mohos, Szakál, Teller, Papp, Urbán

Német ÁdámNémet Ádám: A Margitszigeten játszottuk a következő fordulónkat a Ferencváros csapata ellen. Sok hiányzóval is, de úgy gondolom, magabiztos győzelemmel zártuk a mérkőzést. A védekezésünk egyre jobban kezd összeállni és fontos szituációkban tudtunk labdát szerezni. Remélem, hogy a közeljövőben minden játékosunk eljut arra a szintre, hogy az ellenféltől bármelyik játékost szorosan le tudja fogni. A támadásokban az egyéni képességek remekül kijöttek és az egy az egy elleni csatákat könnyen megnyertük. A harmadik játékrésztől már egyre jobban látszott a csapatjáték képe, ami a szépen kijátszott helyzetekben mutatkozott meg. Összességében gratulálok a gyerekeknek. Hajrá BVSC!!

Kőnigh György Gyermek 2009 Bajnokság- 3.forduló

2020.10.24. 15:00 óra- Szőnyi út, sátor

ZF- Eger- BVSC- Zugló 4- 11Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-4,1-4,1-3,1-0 )

BVSC- Zugló: Ujfalusi- Palov 1, Droppa 1, Ladányi, Bakulya 1, Stodulka 7, Mohos 1. Csere: Szabó N., Szakál, Teller, Papp, Urbán, Beke, Andrejka, Varga

Német ÁdámNémet Ádám: Ismét hazai pályán fogadtuk az ellenfelünket, ezúttal az Eger csapatát. Már a megbeszélésnél látszott a gyerekeken, hogy a koncentráció a mai napon nem lesz a helyén. Ez rögtön az első negyedben meg is mutatkozott. Támadásban nyögvenyelősen sok hiba után tudtunk gólokat szerezni, emellett a védekezésünk sem hozta azt az elvárt szintet, ami már edzés körülmények között jól működik. Mindazonáltal az egyéni megoldások melyek leginkább jellemzőek erre a bajnokságra jól kijöttek a gyerekekből. Remek kapusteljesítménnyel (Ujfalusi Krisztián 60%) és az ellenfél térfelén egyénileg kialakított helyzeteink értékesítésével magabiztosan nyertünk. Gratulálok a csapatnak!! Hajrá BVSC!

Kőnigh György Gyermek 2009 Bajnokság- 2.forduló

2020.10.10. 11:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- Ceglédi VSE 17- 2Mérkőzés jegyzőkönyve ( 6-0,3-0,5-1,3-0 )

BVSC- Zugló: Ujfalusi ( Markó )- Palov 2, Droppa 1, Hernádi 4, Ladányi 2, Bakulya 2, Mohos Csere: Teller, Szakál, Nagy 3, Beke 1, Papp, Szabó 2, Urbán

Német ÁdámNémet Ádám: A hétvégén a Cegléd csapatát fogadtunk hazai pályán, a mérkőzés nem indult nehezen számunkra elég lendületesen kezdtünk. Amit a héten gyakoroltunk, nagyon jól vissza tudták adni a srácok a pályán. Jól működött a védekezés és támadásunk is hétről hétre egyre jobb képet mutat, sokasodnak a góllövők, aminek különösen örülök. A lendület az elejétől kezdve nem hagyott alább és könnyű győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak!! Hajrá BVSC!!