Markovits Kálmán Gyermek 2008 Bajnokság- 4.forduló

2020.10.27. 11:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló II.- Oázis SC 1- 7Mérkőzés jegyzőkönyve ( 1-2,0-1,0-2,0-2 )

BVSC- Zugló: Ujfalusi ( Beke )- Ladányi, Nagy, Teller, Szabó N., Szakál, Papp Csere: Csákány, Molnár, Tanyay 1, Nahalka, Wlasitsch, Urbán

Németh ÁdámNémeth Ádám: Úgy gondolom, hogy negyedenként a két kapott gól nem sok egy idősebb csapat ellen, főleg hogy volt olyan játékrész, ahol csak egy gólt tudott szerezni az ellenfelünk. Viszont a támadásunk egyszerűen szólva katasztrofális volt. Amit az elmúlt hetekben gyakoroltunk és már láttam a fényt a szemekben az edzéseken, a mai napon teljes sötétségbe burkolódzott. A támadásunkban egyszerűen annyira nem volt potenciál, hogy a nehezen kialakított helyzeteinket vagy emberelőnyöket és büntetőket nem tudtuk értékesíteni. Nem jöttek ki az egyéni képességek és minden harmadik felúszásnál szétszakadt a mezőny. A részünkről a legjobb és legstabilabb játékot Ujfalusi Krisztián mutatta, aki 53%-os védési teljesítményével, valamint a labdaszerzéseivel kimagasló volt. Dolgozunk tovább, hogy a támadásunk is összeálljon. Hajrá BVSC!

2020.10.26. 10:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- FTC Telekom 7- 7 Mérkőzés jegyzőkönyve( 0-0,5-3,2-1,0-3 )

BVSC- Zugló: Bögös- Bajnógel, Balogh, Maléth 1, Bakulya 2, Stodulka 2, Somlyay 2. Csere: Droppa, Szlávik, Günsberger, Palov

Csombor ZoltánCsombor Zoltán: A meccs elején aláírtuk volna a döntetlent, de simán vezettünk és így kicsit fájó az x. A Fradi eddig mindenkinek sok gólt lőtt, mi most csak 7- et kaptunk. Ez remek teljesítmény! Nagyon jól védekeztünk, de a végére teljesen elfáradtunk. Nem maradt erőnk támadni. Így jött az egyenlítés sajnos. Mindent összevetve 3 negyedig nagyon jól játszottunk és ebből kell kiindulnunk, ezt kell meglovagolni és erőt gyűjteni! Gratulálok a srácoknak! Hajrá BVSC!

Markovits Kálmán Gyermek 2008 Bajnokság- 3.forduló

2020.10.17. 13:00 óra- Szőnyi út, sátor

Miskolc- BVSC- Zugló II. 4- 12Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-4,2-1,2-3,0-4 )

BVSC- Zugló: Ujfalusi ( Beke )- Mohos 2, Nagy 4, Teller 1, Szabó N. 2, Szakál 1, Papp 1. Csere: Csákány, Urbán, Tanyay 1, Nahalka, Wlasitsch, Kéri, Molnár, Varga, Andrejka

Németh ÁdámNémeth Ádám: A hétvégén a Miskolc csapatát fogadtuk a Szőnyi úton. Úgy érzem, hogy a védekezésünk egyre jobban kezd összeállni egészen addig, ameddig a koncentráció nem esik szét. Célunk az volt, hogy minél kevesebb gólon tartsuk ellenfelünket, úgy érzem, hogy ennek eleget is tettünk a mérkőzés során. A második és a harmadik negyedben úgy éreztem, hogy egy kicsit visszaesett a csapat teljesítménye, de dolgozunk tovább azon, hogy az első negyedtől az utolsó negyedig magabiztosan tudjunk végig játszani egy mérkőzést. Gratulálok a csapatnak a magabiztos győzelemhez. Hajrá BVSC!

2020.10.17. 12:00 óra- Margitsziget, Széchy Tamás uszoda

ZF- Eger- BVSC- Zugló 7- 11Mérkőzés jegyzőkönyve ( 0-2,3-2,1-5,3-2 )

BVSC- Zugló: Bögös- Bajnógel, Balogh 1, Maléth, Bakulya 4, Stodulka 5, Somlyay Csere: Hernádi, Droppa, Szlávik, Takács, Günsberger, Palov 1, Török

Csombor ZoltánCsombor Zoltán: Végre meg van az első győzelmünk! Megérdemelték a srácok! Nagyon összeszedetten védekeztünk. Azt kértem tőlük, hogy a védekezés legyen a lehető legjobb, elől majd jön a többi. Így is volt. Sorra járt le az ellenfél támadóideje vagy labdát szereztünk. Nagyon tetszett! Az Egernek több lehetősége nem is volt igazán. Mi azért kihagytunk legalább 5- 6 ziccert. A cserék is hibátlanul tejesítettek. Mindenki játszott a végén a mezőnyben. Végre az összes büntetőt belőttük! A támadásokon és a ziccer befejezéseken kell még javítanunk! Gratulálok a fiúknak a győzelemhez! Hajrá BVSC!

Markovits Kálmán Gyermek 2008 Bajnokság- 2.forduló

2020.10.03. 9:00 óra- Margitsziget, Hajós 33m- es

BVSC- Zugló- CVSE 9 - 9Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-1,0-2,5-4,2-2 )

BVSC- Zugló: Bögös ( Szabó )- Balogh 2, Török, Maléth, Bakulya 2, Stodulka 5, Somlyay Csere: Bajnógel, Droppa, Günsberger, Palov

Csombor ZoltánCsombor Zoltán: Jól kezdtük a mérkőzést és mégis csak 2- 1- re vezettünk, a 6- 1 helyett. Egy támadás kivételével az ellenfél a labdát nem tudta felhozni, persze abból rögtön gólt kaptunk. Jól védekeztünk, de a ziccerek és a büntetők is kimaradtak. A második negyedtől viszont mi nem játszottunk jól. Örülhettünk, hogy legalább döntetlen lett. Gyermeteg hibák hátul és gyáva támadások elől. Sajnos az egy- két csere sem tudott lendíteni a csapaton. 25% és 16%- os kapusteljesítménnyel nem is lehet nyerni. A büntetők, számunkra büntetők. Eddig 2 meccs alatt tízet kaptunk és négyet lőttünk be. Hacsak az ötösöket lőjük be és kapusaink védenek is, máris más lenne az eredmény. Összeszedettebb és sokkal bátrabb játék kell! Most már nincs mitől tartani, leszegett fejjel pitbullként kell előre menni! Hajrá BVSC!