Budapesti Brandi Jenő Gyermek Magyar Kupa- 3.forduló

2020.08.01.- Szőnyi út

BVSC- Zugló- UVSE 10- 7 ( 2-1,2-2,3-0,3-4 )

BVSC- Zugló: Gere- Mohos 2, Endrédi, Dobi 2, Rajna, Szabó P. 2, Nedermann 2. Csere: Dalmadi, Király, Boda, Varga 1, Kardos- Nagy, Bukta, Stodulka 1, Vitéz

Pecz GáborPecz Gábor: Ha a védekezést nézem, akkor jól kezdett a csapat. Elől sajnos gyengébb volt a helyzetkihasználásunk, ami biztos, hogy jobb lesz a jövőben. A 3.negyedben volt az áttörés, ahol sikerült ellépni és bebiztosítani a győzelmünket. Az utolsó felvonásra csappant a figyelem,  így kicsit bosszús vagyok, hogy pár perc alatt több gólt kaptunk, mint a mérkőzés javarészében. Jár a dicséret a csapatnak és a gratuláció, mert összességében 3 hét edzést követően igyekeztek mindent megvalósítani abból, amit kértem. Jó volt részt venni ezen a kupán. Ahogy korábban is említettem, kicsit korai szakaszban volt, de végre játszhattak a gyerekek. Hétfőn folytatjuk a munkát tovább. Hajrá BVSC!

Budapesti Brandi Jenő Gyermek Magyar Kupa- 2.forduló

2020.07.25.- Komjádi

BVSC- Zugló- KSI SE 9- 14 ( 2-3,3-4,2-6,2-1 )

BVSC- Zugló: Gere- Mohos 3, Endrédi 1, Dobi, Rajna 1, Szabó P. 3, Nedermann 1 Csere: Boda, Varga, Stodulka, Vitéz

Pecz GáborPecz Gábor: A kezdés nem volt rossz. A meccs első felében abszolút jól küzdöttek a gyerekek. Viszont a 3.negyedben nagyon szétestünk. Kijött a fáradtság és az ellenfelünk jóval jobb állapotban volt, amit kíméletlenül kihasznált. Az utolsó negyedben összekapta magát a csapat, de ez egyenlőre túl nagy falatnak bizonyult. Két hét után ott tartunk, ahol tartani kell.

Budapesti Brandi Jenő Gyermek Magyar Kupa- 1.forduló

2020.07.18.- Margitsziget, Hajós 33m- es

BVSC- Zugló- Honvéd 20- 6 ( 5-2,5-0,5-3,5-1 )

BVSC- Zugló: Simkó- Mohos 1, Endrédi 4, Dobi, Rajna 4, Szabó P. 1, Nedermann Csere: Dalmadi, Király, Boda, Varga, Kardos- Nagy, Bukta, Vitéz

Pecz GáborPecz Gábor: Jól kezdett a csapat, elég gyorsan lezártuk a találkozót. Mindenki tudott játszani és elég sokan voltak eredményesek.

Bővebben...

Markovits Kálmán Gyermek 2007 Bajnokság- Rájátszás, 2.forduló

2020.02.29. 11:15 óra- Nyéki Imre uszoda, 33m- es

A- HÍD OSC Újbuda- BVSC- Zugló 16- 13 Mérkőzés jegyzőkönyve( 5-1,3-4,5-3,3-5 )

BVSC- Zugló: Gere- Mohos 1, Endrédi 1, Dobi 1, Rajna 7, Szabó P. 1, Nedermann Csere: Boda, Somlyay, Balogh, Bukta 1, Stodulka 1, Vitéz

Pecz GáborPecz Gábor: A kezdés az elmúlt 2 meccshez képest a leggyengébbre sikeredett. A folytatás sokkal biztatóbb volt. Egy játékos ereje végig problémát jelentett- sajnos nekünk még nagy falat. Ettől függetlenül, ha 2- 3- 4 negyed képét vesszük, előző mérkőzésünkhöz képest megszorongattuk őket. Nem játszottunk rosszul, sőt, nagyon igyekeztek a srácok, de igenis több szükséges egy ilyen rangadó megnyeréséhez. A munka folytatódik tovább, még ha messze is van a következő forduló. Hajrá BVSC!

Markovits Kálmán Gyermek 2007 Bajnokság- Rájátszás, 1.forduló

2020.02.15. 13:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- ZF- Eger 17- 11 Mérkőzés jegyzőkönyve( 4-3,5-1,6-2,2-5 )

BVSC- Zugló: Gere- Mohos 2, Endrédi, Dobi 4, Rajna 5, Szabó P. 4, Nedermann 1. Csere: Hajbin, Király, Boda, Somlyay, Bakulya, Bukta, Stodulka 1, Balogh

Pecz GáborPecz Gábor: Ez volt az első találkozó a rájátszásban olyan ellenféllel, akiről semmi információnk nem volt csak az, hogy jó kis csapat. A gyerekek szinte végig nagy kedvvel tették a dolguk. Sok olyan dolgot valósítottak meg, amit megbeszéltünk, az első negyedet követően mondhatom azt, hogy gyorsan le is zártuk a meccset. Sok jó teljesítmény volt. A védekezés, az utolsó negyedet leszámítva jól működött. Készülünk tovább. Gratulálok a győzelemhez. Hajrá BVSC!!