Rusorán Péter Gyermek 2006 Bajnokság- Rájátszás, 1.forduló

FaceBook

2020.02.22. 11:00 óra- Szőnyi út

BVSC- Zugló- YBL WPC 18- 10Mérkőzés jegyzőkönyve ( 6-4,6-2,1-3,5-1 )

BVSC- Zugló: Pelle ( Horváth )- Balogh 2, Doroszlai 6, Szőke M. 2, Tátrai 5, Imre, Ladányi Csere: Mohos, Bakulya 1, Simon, Rajna, Kiss B. 2.

card/csombor-zoltanCsombor Zoltán: Nem indult jól a találkozó elsősorban egyéni hibák miatt. Három perc alatt 3- 0 nem ide. Biztos voltam benne, hogy nem lesz baj. Összekaptuk magunkat és fordítottunk még az első negyedben. A védekezésünket kellett rendbe rakni. Félig sikerült is. Beindult a gólgyártás és így a győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben. Több kell a következő mérkőzéseken, elsősorban a védekezés terén! Az egyéni hibák végképp nem férnek bele. Végül is a sima a győzelem megvolt. Nézzünk előre és gyerünk tovább!

2020.02.22. 13:30 óra- Kőér utca

OÁZIS SC- BVSC- Zugló II. 14- 7Mérkőzés jegyzőkönyve ( 2-3,4-1,2-2,6-1 )

BVSC- Zugló: Györkei- Opra, Nedermann 3, Fain, Akulov, Szabó P. 1, Dobi 2. Csere: Fülöp, Bíró, Petlyánszki, Somogyi 1, Szilágyi, Vadon, Kistók

Csombor Zoltán: Az utolsó negyed közepéig egyenlő partnerek voltunk az első csoportból kiesőnek. Ráadásul két góllövőnk nem volt. Többet kell elöl vállalkozni és pontosabban is. Kevés helyzetünk adódott és ami volt, azt  se lőttük be mindet. Az első három negyed játékához gratulálok a fiúknak! Nagyon jól tartották magukat. Az ellenfél legjobbját nem tudta senki megfogni, így megérdemelten nyert ellenfelünk.